Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E12, E28 modeliais, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 13:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
Aš tokioje vietoje ieškočiau zenderio ratų ir palikčiau kaip yra, jei tai originali zenderio apdaila tam modeliui, tai gal išeitų pakankamai retas egzempliorius. O bet tačiau, ko tą mpack'ą visur kišt, kas čia panacėja kažkokia, labai čia aerodinamika pagerės kevalo.

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
esme kad det reikia geriausia, ka tada gamino siam modeliui. O ne visokius blizgucius ar karucius. Siaip skonio reikalas, bet zender apdaila nera grazi, spoileris baisus. Kas liecia M techa - kas tie 'visi'? :) Vat dabar parasykit, kiek cia tu E28 forume su originaliu M Techu? m?

_________________
E28 Mobile Club


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 13:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
sickdog rašė:

tai vat tas ir nuobuodu kad mtech kiekvino myletojo noras. o kas liecia vejo tunelius, tai negi sita masina prikelus bus skirta kokiom gonkem, imho jos "darbas" graziai atrodyti (rodyti pavyzdi) ir dziuginti visus klasikos megejus. ar as klystu ? nu bet sprest seimininkui.



Greitai lekiant - as cia juokais parasiau :) Esme tik tame, kad rimtas daiktas tas M Tech'as - ne siaip koks gabalas dekoratyvios plastmases :)

_________________
E28 Mobile Club


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 13:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
BMW.SauberF1Team rašė:

Greitai lekiant - as cia juokais parasiau :) Esme tik tame, kad rimtas daiktas tas M Tech'as - ne siaip koks gabalas dekoratyvios plastmases :)


niekas nesako kad nerimtas, bet situacija tokia kad yra originali (turbut) apdaila padaryta pries milijona metu kai E28 dar riedejo is gamiklu ir aparatas dabar siai dienai yra unikalus ir turbut (galbut) vienintelis ant LT toks, faktas kad prikelus ji gyvenimui jis tikrai atrodytu isskirtinai. na o dabar norima nuimti isskirtinumo ir siekti "bendraipriimto" idealo/standarto. stai ka as norejau pasakyti, jums tik beliko suprasti, o bet pasikartosiu savininkas pats spres. taip.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 13:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
cia tu nesupranti - masina su ta apdaila slyksciai atrodo. Buvau nuvaziaves pasveikinti su pirkiniu ir maciau visa ta 'grozi'. Dabar palikti visa ta slykstyne tik tam, kad jis butu vienas toks ant LT - dirbtinai reikes apsimesti kad tau masina patinka, nes ji vienetine :lol: As kaip supratau, Vladislavui ji irgi nepatinka, ta zenderio apdaila. Bet zinoma jam spresti - tik man rodos jis jau apsisprendes, tik jus cia ateje balamutinat zmogu su savo nuomonem :lol:

_________________
E28 Mobile Club


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 13:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
"Visi" tai tie visi, kur pamatę bet kokį modelį šitam forume daugiau nieko kito nesugeba pasiūlyt, tik M-tech'ą :D Anyway skonio reikalas, pagal modelį E28 535 ir pirmą postą sakyčiau, kad šitai mašinai išvis užtektų patapti tokiu, kaip išejo iš gamyklos, išvis be jokių plasmasių.

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
Masta J rašė:
"Visi" tai tie visi, kur pamatę bet kokį modelį šitam forume daugiau nieko kito nesugeba pasiūlyt, tik M-tech'ą :D Anyway skonio reikalas, pagal modelį E28 535 ir pirmą postą sakyčiau, kad šitai mašinai išvis užtektų patapti tokiu, kaip išejo iš gamyklos, išvis be jokių plasmasių.


Pasiulymas pasiulymui nelygu, nors jis gali buti faktiskai vienodas ;) Variantas be plastmasiu, butent siam modeliui, vienodai geras kaip ir su M tech.

_________________
E28 Mobile Club


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 14:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1019
Miestas:
Vilnius
toli neieskojau, bet sitas "zender" http://www.bilforumet.no/5-serien/11238 ... ender.html visai nieko siaip atrodo, nors lyg pas vlada truputi kitoks, o gal net ir ne truputi :)
man tai tobula atrodo amerikoniska penktuku/sixeriu apdaila, as tokios ieskociau :)


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 17:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
Vytenis rašė:
toli neieskojau, bet sitas "zender" http://www.bilforumet.no/5-serien/11238 ... ender.html visai nieko siaip atrodo, nors lyg pas vlada truputi kitoks, o gal net ir ne truputi :)
man tai tobula atrodo amerikoniska penktuku/sixeriu apdaila, as tokios ieskociau :)


Kazkaip i tiurlinga nesa - priekinis bamperis i originala nesa, bet slenksciai ir galinis bamperis #-o Na asmeniskai man tavo zenderis dar baisesnis nei pas Vladislava bodykitas :) Ir siaip amerikonu apdailos anais metais labai nukentejo del ju visokiu saugos taisykliu. Vien ko verti emkiniai bamperiai :lol:

P.S. Sorry Vldislav uz ilga ir nuobodu OT.

_________________
E28 Mobile Club


StandartinėParašytas: 30 Bir 2009, 22:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
Vytenis rašė:
toli neieskojau, bet sitas "zender" http://www.bilforumet.no/5-serien/11238 ... ender.html visai nieko siaip atrodo, nors lyg pas vlada truputi kitoks, o gal net ir ne truputi :)
man tai tobula atrodo amerikoniska penktuku/sixeriu apdaila, as tokios ieskociau :)

Kiek žmonių tiek nuomonių..Man tai asmeniškai europiniai modeliai žymiai elegantiškesni, o amerikietiški, kaip kolega pastebėjo, dėl saugumo reikalavimų tapo kažkokie beformiai..


StandartinėParašytas: 01 Lie 2009, 00:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.10.14
Amžius:
35
Pranešimai:
343
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 325i '03
E21 320 '76m (grižo/restauruojama)
E39 530D '03m (EX)
E83 X3 3.0D '04m
E36 325i '91m (EX)
E38 750i '95m (EX)
E21 320 '76m (pradžia)
As tai pritarsiu Sickdog ir Masta. Nera nieko graziau, kas buvo skirta butent tai masinai. Originalumas, o ne kazkas kieto, kuo gali pasigirt tikrai daugelis. Asmeniskai man irgi nedrasko akiu tas kas jau yra uzdeta. Ir atrodo ganetinai neblogai. Bet kadangi pats nekenciu, kai man bruka nuomones, tai nelipdysiu cia nieko. Tegu daro taip, kaip geidzia, tik linkiu, kad po to nesigailetu prarasto originalumo. :)


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.07.12
Amžius:
37
Pranešimai:
257
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 diesel
Skype:
simookas1
tai projektelis kiek girdet stovi vietoje?


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 19:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.11
Pranešimai:
328
kolka!!!s nes isidarbinau , tai tenka apsisprest ar likt be garazo ziema nes galiu tik vakarais uzsijimt savo darbais
ar sutvarkit garaza iki galo ir rudeni griebtis konkreciai jos ir gal net pasivazynet rudeni .

bet as jos nepamirshtu tai tiksliai , labai itensiviai ieskomos tam tikros dalis , kad uzsidarius garaze galeciau sutvarkit dideli dali :mrgreen:

buvau bandes kurt bet kolkas nepaviko
signalizacija sena pakiso koja man . teks ja vezt pas elektrika ir kad isimtu signalizacija ir patvarkitu pora laideliu
manau kita savaite sita dalika pajudinsiu is vietos

_________________
"Те, кто быстр на прямой - любители; в поворотах - средний класс; быстрейшей является моя теория быстрого вождения" (с) Рёйске ID


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2009, 16:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.11
Pranešimai:
328
:-"


Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [ 67.93 KiB | Peržiūrėta 17781 kartus(ų) ]

_________________
"Те, кто быстр на прямой - любители; в поворотах - средний класс; быстрейшей является моя теория быстрого вождения" (с) Рёйске ID
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2009, 19:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.22
Amžius:
36
Pranešimai:
23
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 5xxi
Vytenis rašė:
toli neieskojau, bet sitas "zender" http://www.bilforumet.no/5-serien/11238 ... ender.html visai nieko siaip atrodo, nors lyg pas vlada truputi kitoks, o gal net ir ne truputi :)
man tai tobula atrodo amerikoniska penktuku/sixeriu apdaila, as tokios ieskociau :)

cia ne zender apdaila...o originali PFEBA bent jau slenskciai ir galas...nu zender siaip neblogai atrodo,iskirus spoileri ant bagazines,tas tai baisokas...as asmeniskai palikciau zenderi...daigtas yra geras,retas,ir siaip man ta firma patinka irdeja jos jau nebera.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery