Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 13:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.15
Amžius:
47
Pranešimai:
78
Miestas:
Vilnius
paliava rašė:
Siuo atveju kalbam apie konkretu modeli. E24. Jis kaip ne kaip nera eilinis BMW. Kas nori gali su tuom nesutikti (gal kai kam tai just sports coupe), as gincytis tikrai nesiruosiu.
Yra zmoniu kurie sitas masinas perka, restauruoja ir nori jas islaikyti gerame ir originaliame stovyje (kalba neina apie nu 5 paturesiu, kad nesugriutu remontuosiu), tam ideda daug darbo, laiko, sirdies ir pinigu. Kuom tai nesiderina su vazinejimu ziema manau nera sunku suprasti - kebulas yra viena is paciu jautriausiu vietu.

Net ner del ko gincytis. Perfrazuodamas/pasikartodamas dar karta pasakysiu: yra zmoniu kurie nezino.... yra kurie zinodami nedarytu. Nei vienu nei kitu bent jau as nekaltinu ar kitaip kaip.... na nesmerkiu... neXXX

paliava rašė:
Kas yra garbinimas ir kokia yra automobilio paskirtis? Jei taip paziurejus tai - is tasko A i taska B. Tokia yra paskirtis.
O jei bendrai tai pezi, kad tik pezet.

Pasikartosiu skirtumas visas tame:
1. auto turimas su tikslu islaikyti ji
2. auto nusiperkamas tam, kad "pasidziaugti", o kas su juo bus po 2-3-4 metu - pofig.

tik mano nuomone, 2 poziurio taikymas kai kuriu auto atzvilgiu yra ziaurus. yra zmoniu kuriem viskas (ar daugiau maziau viskas) pofig. i nieko čia nepadarysi :)

tik jei visi galvotu taip, ar dabar galetume pasidziaugti oldtimeriais? tikrais, o ne is paveiksliuku?


As irgi nemegstu itin kategorisku zmoniu su itin svariom itin teisingom teorijom. As meginau pasakyti, kad fanatiskumas (zr daiktu garbinimas), yra, bet tfu tfu tfu ne kiekvienas ta savybe turi.
Daikto (siuo atveju ir e24) paskirtis yra teikti dziaugsma. Vieni sita dziaugsma gauna ji remontuodami, kiti poliruodami, kiti draskydami. Kiti gi fanatiskai apie ji svaigdami. Galimos ir situ visu budu tarpusavio variacijos.

Siaip man asmeniskai nei vienas is situ variantu netrukdo. Tik labiausiai ne prie sirdies tas kuris turi fanatisko svaigimo.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 14:17 
  
 
 
ahoj rašė:
Siaip man asmeniskai nei vienas is situ variantu netrukdo. Tik labiausiai ne prie sirdies tas kuris turi fanatisko svaigimo.


Matote... yra toks mazutis mazuciukas niuanselis...

Sis forumas... Yra BMW gerbeju klubo... Ne vartotoju, o butent - gerbeju.
Tarp gerbejo ir fanatiko riba labai jau trapi.
Ypac kai klausimas paliecia opia/jautria tema - skyrius gi mobile tradition, o 6er jau kaip ir prie tradition.

Taigi ir skauda gerbejams sirdys kai kalba pasisuka imsiu ir perdarysiu taip kaip man atrodo... Ir islieja jie savo poziuri...

Cia siaip pastebejau... Neipriimti kaipnors labai asmeniskai.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 14:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.15
Amžius:
47
Pranešimai:
78
Miestas:
Vilnius
lomas rašė:
Sis forumas... Yra BMW gerbeju klubo... Ne vartotoju, o butent - gerbeju.


Ach tu mane vartotoju isvadinai??? :lol:


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 14:54 
  
 
 
Pritariu Ahoi.
Jau ne be pirma karta susiduriu su itin kategoriska kai kuriu zmoniu nuomone. Kartais net izeidziancia(Pvz. Pezi tam kad pezet ir t.t.) :cry:
Nu as pasakiciau ne demokratiska :) nereikia visu kitu nuzemint iki GEZU lygio (volai, raudonos spiruokles ir t.t.). 6-er gezu nedomina...
Ir aplamai atrodo kad galioja principas:
Yra dvieju rusiu nuomone: mano ...ir neteisinga.

Deja arogancija labai paplites vaizdas tarp Lietuvos auto klubu.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 15:30 
  
 
 
ahoj rašė:
lomas rašė:
Sis forumas... Yra BMW gerbeju klubo... Ne vartotoju, o butent - gerbeju.


Ach tu mane vartotoju isvadinai??? :lol:


Nieko as niekuo isvadint nesiruosiu... Taip pat tiek pradzioje tiek pabaigoje bandziau pamineti pora zodeliu, kaip reiketu suvokti sia zinute.

Gerbiami Ponai, ponaiciai ir ponios beigi paneles. Stenkimes islikti nors siek tiek konstruktyvus, ir nepaverskime forumo siukslynu.
Taip pat atsiprasau uz savo kolegas jei ju zodziai kazkaip izeide. Jie tikrai to nenorejo, gal kiek per stipriai parase ar pajuokavo.

Gyvenkime Draugiskai (C) Katinas Leopoldas


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery