Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 14:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:93
Variklis:2.5tds
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas:komplektacija

Visu pirma tai sveiki visi, as cia naujas pokol kas,taigi isigijau savo pirma bmw E34 ir kyla klausimas toks smulkmeniskas, ar butu imanoma kazkaip padaryt kad ant spydiko butu ta eilute kur eina uzrasai kaip pas benzininius buna?ir ar imanoma idet ta garsa kur pypsi kai ijungi degima arba sviesas palieki ir t.t.Bent jau pas benza maciau kad toks dalykas yra, nors pats bmw ir senesnis uz mano buvo.


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 15:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.23
Amžius:
34
Pranešimai:
444
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E34 '94 Touring
Sveikas. Mano manymu palikus sviesas visuose modeliuose turi pypset. O del garso ijungus degima tai pvz pas mane benzinas, bet pasukus rakteli jokio garso nera, o noretusi :) O jeigu tas garsas turetu eit is po vairo, kur yra maza kolonele tai galimas daiktas, kad ji pas mane nepajungta. Kazkada buvau nuemes ta plastmase virs pedalu ir radau kolonele, taciau nepajungta. Buvo 2 vietos fyskem, bet radau tik 1 ir pajungiau - pradejo pypset pries nauja valanda ir temp pasiekus +3. Manau, kad jei rasciau 2 fyske ir pajungciau atsirastu tas garsas ijungus degima. Siulyciau tau patikrinti ta kolonele, o del paliktu sviesu signalo tai dziaukis, nes ji labai nemalonus :D :)

_________________
Beasty boy


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 15:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
OK pabandysiu paardyt truputi ,bet abejoju ar rasiu, as nekalbu apie ta slyku garsa nuo sviesu, as apie ta grazu garsa kaip pas bumerius buna :) Idomu kaip del spidometro, juk koks tikslas kazkaip kitaip ji gamint jeigu masina tai vienoda skirias tik kuro tipas, o pas benza geriau viskas, ta eilute su uzrasais taigi zymiai daugiau rodo negu tos lemputes senovines :|


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 17:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
nu va kiek ziurejau tai pas mane pajungta ta fiske irgi viena tik, bet niekas ten nepipsi nei kai valanda sueina nei niekad, o kitas slotas laisvas ten parasyta + per viduru 12 man atrdo ir - .tai ten gal kazkaip 12v reik paduot kad veiktu. :?: nzn gal pas ka pipsi tas daigtas galetu paziuret kaip ten kas. O seip tai labai butu idomu ar imanoma ta spydika isidet ta naujesni?
Ta prasme is tokio :
http://i96.photobucket.com/albums/l161/ ... CF0388.jpg
I toki :
http://www.m5board.com/vbulletin/attach ... locks2.jpg


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 19:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.15
Pranešimai:
28
Automobiliai:
E34 524td
arvycka rašė:
Sveikas. Mano manymu palikus sviesas visuose modeliuose turi pypset. O del garso ijungus degima tai pvz pas mane benzinas, bet pasukus rakteli jokio garso nera, o noretusi :) O jeigu tas garsas turetu eit is po vairo, kur yra maza kolonele tai galimas daiktas, kad ji pas mane nepajungta. Kazkada buvau nuemes ta plastmase virs pedalu ir radau kolonele, taciau nepajungta. Buvo 2 vietos fyskem, bet radau tik 1 ir pajungiau - pradejo pypset pries nauja valanda ir temp pasiekus +3. Manau, kad jei rasciau 2 fyske ir pajungciau atsirastu tas garsas ijungus degima. Siulyciau tau patikrinti ta kolonele, o del paliktu sviesu signalo tai dziaukis, nes ji labai nemalonus :D :)


Pas mane taip pat pajungta tik viena fyshke, o antros negaliu rast, taigi nėra garso palikus šviesas. Gal kas žino, kaip išspręst šitą bėdą?


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 20:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.26
Amžius:
38
Pranešimai:
141
Miestas:
Vilnius/Panevežys
Automobiliai:
E36 M50b25
Nikas:
555
Neiaeitu, nes tu cia siulai keisti 2 fyskiu skydeli (dyzeliui ir 2 l) i 4 fyskiu skydeli galingesniem nei 2 l.


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 20:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
tai kad pas mane 4 fyskes bet spidikas be displejaus...


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2009, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
35
Pranešimai:
383
Miestas:
Rokiskis-Vilnius
Automobiliai:
E39 99m. 525 tds touring + shadowline
ex: E34 95m. 525 tds touring+shadowline
E34 524td 90m.
dyzeliam negalima eilutes ydet, nes pas diesel "low" pravodke :) o gonga ziurek apacioj virs pedalu, nusiimk plasmase ir ziurek kas ten;) siaip geras dalykas, nuo zioplumo kartais pagelbsti:)

_________________
BMW - svajoniu mergina, kuri parodys sawe tik "JA" dievinanciam... ]:) VGTU - Statybos inz.:)


StandartinėParašytas: 24 Rgp 2009, 07:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
i gonga ateina viena fyske , supipsi kai memo paspaudi kai valanda nauja praeina.O kaip padaryt kad kai rakteli pasuki pypsetu arba kai duris atidarai...


StandartinėParašytas: 24 Rgp 2009, 08:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.24
Amžius:
34
Pranešimai:
26
Miestas:
Kėdainiai
Automobiliai:
E34
Skype:
Erikas172
Nikas:
Psychofsky
Pas mane irgi ant bmw tik viena fiskute yra ideta, bet pypsi kaip pasuku rakteli. As pats pasidariau kad pypsetu, reikia ijungus degima paspausti laikrodzio migtuka ugh ar kaip ten nu kur laikrodis....
Veiksmai:
1) Ijungiat degima> Spaudziat laikrodzio migtuka ir palaikote.
Pas mane tai pasidare taip.

_________________
BMW 524 TD [E34]


StandartinėParašytas: 24 Rgp 2009, 09:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
Nu nezinau pas mane kazkaip neiseina, gal pas tave pilnas kompas ir spidikas su eilute?ir koks garsas buna toks kaip paprastas pyptelejimas ar normalus toks kaip gongas nutylantis grazus kaip pas bumerius buna?


StandartinėParašytas: 24 Rgp 2009, 12:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.23
Amžius:
34
Pranešimai:
444
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E34 '94 Touring
cezete rašė:

Pas mane taip pat pajungta tik viena fyshke, o antros negaliu rast, taigi nėra garso palikus šviesas. Gal kas žino, kaip išspręst šitą bėdą?


Paliktu sviesu signalas eina is spidometro.

_________________
Beasty boy


StandartinėParašytas: 24 Rgp 2009, 12:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.23
Amžius:
34
Pranešimai:
444
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E34 '94 Touring
Psychofsky rašė:
Pas mane irgi ant bmw tik viena fiskute yra ideta, bet pypsi kaip pasuku rakteli. As pats pasidariau kad pypsetu, reikia ijungus degima paspausti laikrodzio migtuka ugh ar kaip ten nu kur laikrodis....
Veiksmai:
1) Ijungiat degima> Spaudziat laikrodzio migtuka ir palaikote.
Pas mane tai pasidare taip.


Itartina, bet reikes pabandyt :)

_________________
Beasty boy


StandartinėParašytas: 24 Rgp 2009, 13:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
ka ten palaikyt jeigu iskarto duoda laikrody nustatinet...


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 02:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
Nemanau, kad ka padarysi tu :) 2 tds jau prabandes as, tai nieko ten nepypsi pasukus, nepypsi nei kurui baigiantis,pypsi kai lauke 3 laipsniai tas po kojom virsuje, o del sviesu nemalonaus to lyg ir is spidometro ten traska :D jauciu nieko nepadarysi. Pati spidometra su eilute gal ir pajungtum kaipnors :) tada dar isimest galetum BC rankenele ir pilna OBC :)

_________________
Future with BMW


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery