Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Lap 2008, 10:53 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti [E34]
Pagaminimo metai: 94'
Variklis:2.5 - M50
Degalai: Benzinas

Problema/klausimas: Turiu problemą su važiuokle. Servise tikrintos visos atraminės , smūginės ir tt gumos. Pakeistos atraminės priekinės ( atominė kaina, nes su kažkokiais guoliais ), bet vistiek yra per duobes žiaurus kalimas ( ir priekyje ir gale) Kas svarbiausia - pilnai pakrauta mašina nebarška ( pvz. keturi žmonės ), kai važiuoju dviese - kalimas yra , bet mažesnis. Įtarimas, kad amortizatoriams - amen. Priekiniai keisti prieš beveik 3 metus ( Bilshtein - geltoni dujiniai), galiniai dar nekeisti kai turiu aš auto. Iš tų Bilsteinų kiti juokiasi sako Kinietiški - todėl ir parėjo taip greit....bei siūlo KYB. Bet tų KYB kaina per didelė - priekiniai ir galiniai kažkur po 240...Man remonto kaina gaunasi kažkur 1300lt...Gal galit patarti ką nors pigesnio , kad normaliai pratrauktų man dar mašina kokius 2 metus...
Ir pastebėjau stabdant staigiau - mašina "negražiai" grįžta atgal (turiu omenyje kai pilnai greit sustoji ir svoris grįžta atgal), jaučiasi tarytum kažkoks strigimas...
Iš anksto dėkoju norėjusiems padėti


StandartinėParašytas: 13 Lap 2008, 11:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
zmogau nuvaziuok i specialu servisa vaziuokle iskratyt - ten vietoj patikrins ir amortizatorius su vibracija - tada viska zinosi. matysi ant popieriaus lapo visas kreives ir t.t.
o as siulyciau BOGE amortikus jei teks naujus pirkt

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 13 Lap 2008, 11:59 
  
 
 
Kratė ant stendo nieko nerado...Viskas gerai...Kad tas stendas rodo tik kažkokią vibracija, o ne didelę amortiko eigą...Na nebent tame autoservise lievas stendas.
O kas per BOGE? kieno jie?


StandartinėParašytas: 13 Lap 2008, 14:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.14
Pranešimai:
632
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
725
Jei BOGE ispaniški-pamirškit juos.Pagal kainą tik SACHS vokiški.


StandartinėParašytas: 13 Lap 2008, 22:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.03
Amžius:
43
Pranešimai:
30
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M20
E34 525i M50
pigiausias varijantas tau paciam pasiziureti(issiardyti).O seip meistrai galejo suskersuoti omortika su atraminiu,tada ir stringa ir dauzosi.Gali buti amortizatoriai dar geri ,tai tik atraminius pasikeisi.Vis pigiau. p.s. jei vesi meistram tai stovek ir ziurek,tada atidziau daro. sekmes.


StandartinėParašytas: 14 Lap 2008, 10:10 
  
 
 
Esmė tame , kad pakeista viskas naujai - atraminės visos ir smūginės visos ( nežinau kaip tos vadinasi tiksliai , kai atidarai kapotą ir nuėmęs apsaugas matai varštą su guma - kainavo viena kažkur po 300 lt :( ) Vienintelis galimas kalimo paaiškinimas -amortikai...Blyn dėti ššš kinietiškus su garsiu pavadinimu nesinori, o kišti kokį 1400 lt - kai mašinos vertė 5-6 gabalai ir ar bus garantas , kad nebarškės...Tiesa gal žinot Kaune ištikro kietus važiuoklės meistrus..., nes Olmita, AutoAkstė pjauna grybą, kaip beje ir daugelis Lietuvos autoservisų


StandartinėParašytas: 14 Lap 2008, 16:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
tai pasiimk devtus amortikus pabandymui. imanoma geru rast pigiai

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 29 Lap 2008, 08:50 
  
 
 
silainiuose pezo servisas neblogai ant stendo patikrina amortikus ir visa kita,raso procentais efektyvuma.Patikrinsi ir matysi reikia keist ar ne


StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 09:58 
  
 
 
Efektyvumas tikrintas ant stendo - priekis apie 60, galas 40 proc. Bet kiek man sakė kiti specai, kad kalimas nepriklauso nuo amortikų efektyvumo...Ir technikinė buvo pravaryta su tuo kalimu - važiuoklėje jie nieko nerado. Turbūt po švenčių ( jei visų babkių neprašvilpsiu :) ) reikės pradžioje gal priekyje isidėt KYB us - girdėjau apie juos neblogų atsiliepimų


StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.17
Amžius:
48
Pranešimai:
581
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Tėvuko E30 '87
Taip, KYB amortizatoriai visai neblogas "aukso vidurys".
O dėl barškėjimo, tai užmesk akį į stabilizatorius. Juos tikrai turėjo tikrinti, "purtydami važiuoklę", bet apie stabilizatorių būklę savo pranešimuose nepasakei nė žodžio ...


StandartinėParašytas: 09 Gru 2008, 10:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.25
Amžius:
49
Pranešimai:
24
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E34 525 M20 90'
dabar "tanagroje" KYB amortizatoriams akcija, tai kainos tikrai geros,paziurek internete, pats sau galinius pirkau tai mokejau kazkur apie 140lt/1vnt.


StandartinėParašytas: 09 Gru 2008, 10:56 
  
 
 
Dėkui - reikės užmest akį...


StandartinėParašytas: 10 Gru 2008, 20:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.20
Amžius:
36
Pranešimai:
55
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525tds 94'
202 rašė:
Dėkui - reikės užmest akį...

As taip pat su sia problema susiduriau, tik pas mane gale kala... Si savaitgali pakeiciau atramines, bet ir tai nepadejo, taigi liko tik amortizatoriai, nes siaip viskas ok... Tik pas mane zemintas, tai amortizatoriai apie 900 kainuoja :cry: Tai manau teks susitaikyt su tuo garsu, kol dar jie veikia... #-o


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 21:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.17
Amžius:
35
Pranešimai:
3533
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex.E34 520 M20 89'
ex.mazda 323 BG
ex.Mazda 626 GE crashed
ex.E36 316 M43 94'
ex.Aubi B4 94'
ex.Nissan Primera 97'
Aubi A4 TDI
Baobabas rašė:
As taip pat su sia problema susiduriau, tik pas mane gale kala... Si savaitgali pakeiciau atramines, bet ir tai nepadejo, taigi liko tik amortizatoriai, nes siaip viskas ok... Tik pas mane zemintas, tai amortizatoriai apie 900 kainuoja :cry: Tai manau teks susitaikyt su tuo garsu, kol dar jie veikia... #-o

o jeigu restauruot amortikus?

_________________
...nes tai BMW


StandartinėParašytas: 13 Gru 2008, 17:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.08
Amžius:
36
Pranešimai:
64
Miestas:
Oslo
Automobiliai:
Ex: vw pasatukas 1.6benzinas 87m
Dabar: E34 525i touring
Skype:
plocha1987
Nekuriant naujos temos, Turiu klausimuka, vakar pasikeiciau galinius amortizatorius touringui [E34] tai galas labai jau nusileido... vos ne kaip "sportinis" paliko :roll: Tai cia itariu del spiruokliu ane ? jei jas pakeisciau y naujas ar atsitaisytu galas? nes Spiruokles lyg ir orginalios teber... bent as manau

_________________
!!! I love BMW cars !!!


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery