Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 17:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
38
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Tai jau rase kad zada tikrint :)


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 17:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
38
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Beje as savaji siandien nuo ryto i servisa atidaviau, tai dabar laukiu ir bijau kainos, o tikrai gresia nemaza, nes irgi plaukiojo man ant kelio, tai tikrai zinau kad reikia keist sarnyrus, sailenblokus, traukes, ir dar vairo kolonele, nes buvau pries tai i kemi nuvares diagnostikai, tai vat bus dabar islaidu... :?


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 18:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.30
Amžius:
45
Pranešimai:
81
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 525tds tou 94'
ferrero rašė:
Beje as savaji siandien nuo ryto i servisa atidaviau, tai dabar laukiu ir bijau kainos, o tikrai gresia nemaza, nes irgi plaukiojo man ant kelio, tai tikrai zinau kad reikia keist sarnyrus, sailenblokus, traukes, ir dar vairo kolonele, nes buvau pries tai i kemi nuvares diagnostikai, tai vat bus dabar islaidu... :?


Sveikas,
Kur gavai vairo kolonele ir kiek kainavo?:) nes kiek teko ieskoti srotuose, tai visos klibancios...
adas, E34 tds tou


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 19:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
del vairo koloneliu - ja galima paverzti ir dazniausiai tai padeda. Taip kad neskubekit su keitimu, gal ir neprireiks. Kaip paverzti - rasit per paieska.


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 22:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.03
Amžius:
38
Pranešimai:
255
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 M62B35 '97
E38 M62B44TU '00
Skype:
vladasgin
Tikrai manau, kad dėl ratų. Kai pats turėjau E36 iš po žiemos pasikeitus ratus iš R15 į R17 reikdavo geros savaitės apsiprast prie intensyvesnio vairavymo, telefoną jau net baisu būdavo kalbėti ir vairuoti vienu metu žiede ;) Važinėdavausi dažniausiai trečia juosta, o ir tokį kaip Šilutės pl. (Klaipėdoje) visad stengdavaus apvažiuoti :D

Kad nekurti naujos temos, gal kas parašys atsiliepimus iš pažįstamų ar savo patirties kaip pasikeičia E39 komfortas ir valdymas užmovus jį ant R18. Dėkuj.


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 23:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.19
Amžius:
36
Pranešimai:
1733
Miestas:
Pagegiai
Automobiliai:
E34 2.5i '88 kažkur iškeliavo
E34 2.4 TD '89 kažkur iškeliavo
E30 1.8i '90 po presu
E34 2.5 TDŠ '93 po presu
na is patirties galiu pasakyk kad tau reik butinai pasitikrint, vairo traukiu antgalius, kolonele ir pacio vairo kryzme :)

_________________
Subaru automobilio neturiu ir nevairuoju, su Juodosiomis jėgos struktūromis nesusijęs.


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 01:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.16
Amžius:
38
Pranešimai:
22
Miestas:
Alytus
pas mane irgi tas pats. ratai r17 platus ir plaukioja auto po kelia, kai buvo ratai plonesni, tai viskas ok,
dar nieko netikrinau, bet manau kad del ratu plocio to neturetu but, tikriausiai kuo platesni ratai, tau stipriau jauciasi ratu suvedimo defektas???

parasyk kuomet issiaiskinsi, tai ir as zinosiu ka daryt 8)


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 08:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
38
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
adas rašė:
ferrero rašė:
Beje as savaji siandien nuo ryto i servisa atidaviau, tai dabar laukiu ir bijau kainos, o tikrai gresia nemaza, nes irgi plaukiojo man ant kelio, tai tikrai zinau kad reikia keist sarnyrus, sailenblokus, traukes, ir dar vairo kolonele, nes buvau pries tai i kemi nuvares diagnostikai, tai vat bus dabar islaidu... :?


Sveikas,
Kur gavai vairo kolonele ir kiek kainavo?:) nes kiek teko ieskoti srotuose, tai visos klibancios...
adas, E34 tds tou
Laba,
as tai pirkau siaip is zmogaus, is sudauzyto BMW, kiek ji ten bus gera tai velnias zino, vakar idejo man ja, tai vairo laisvumo nebera, o mokejau uz ja tai 50Lt :) pakeitimas dar 64Lt liktais :) O siaip dar zinau kur gaut, liktais 3 dar yra, ir po 50Lt :)


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 08:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
38
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
BMW.SauberF1Team rašė:
del vairo koloneliu - ja galima paverzti ir dazniausiai tai padeda. Taip kad neskubekit su keitimu, gal ir neprireiks. Kaip paverzti - rasit per paieska.
Na kad zinok kiek servisuose kalusinejau apie ta paverzima, tai nieko gero man nepasake.. :?


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 12:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.31
Amžius:
42
Pranešimai:
261
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525 M20B50 89
siaip idomu pasidare, kiek padangose mesos ir kaip jos atrodo, jei padangos beveik plikos, tai ir tampys ir nieko nepadarysi. kai vienais metais vazinejau su padevetom R17 235/45, tai nesiojo provezose stipriai.

Dabar mano nuomone( nepradekite zirsti, nes grizau vakar is pajurio). grizinejau visa kelia 140, tai jokio tampymo vezese niekur. padangos irgi 235/45 R17. pirkau restauruotas pernai. antras sezonas, neturiu jokiu problemu. bet cia neturgines. taigi arba naujos, arba pirkite kur gerai restauruoja. nebebus jokiu problemu su tampymu. :lol:


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 14:43 
  
 
 
Sveiki,
vazineju E34 pilnai atnaujinta vaziuokle (nauji amortizatoriai, galines spyruokles, galinio tilto sailentblokai, astunkes, naujos padangos, suvedimas...), bet plaukiojimas veziose nedingsta. Taip, jei padangose nevienodas slegis, susidevi trauke ar kita vaziuokles dalis, plaukiojimas padideja, taciau viska sutvarkius masinos valdymas nera nepriekaistingas. Mano masinai meistrai nebeturi pasiulymu, todel gal dar pameginsiu:
Mazinti vairo koloneles laisvuma (vargu ar tai pades, nes kai isigijau kolonele buvo be priekaistu, o ir dabar meistrai neranda prie prikibti);
Tikrinti vairo stiprintuvo darba (AutoBildé nurodyta si problema atsakant i panasu klausima);
Keisti amortizatorius (mano nauji Bilstein Comfort zemo slegio, todel gali buti, jog pakeitus i auksto slegio amortizatorius masina vaziuos stabiliau, nors nemanau, jog pakeitus amortizatorius visiskai isnyks plaukiojimas, nes plaukiojimas kartais juntamas ir lygiam kely, tikriausiai tai priklauso nuo vejo);
Tikrinti kebulo geometrija (sunkiai tiketina priezastis, nes darant suvedima nematyti jokiu nukrypimu nuo normos);
Keisti padangas (vazineju naujomis Sportiva Z60 225/60 R15. Uzdejus naujas ziemines Falken 205/65 paukiojimas neisnyksta).
Tai stai, problemos sprendimas arteja prie aklavietes. Jei pavyks rasti realia priezasti, parasysiu. Atsizvelgiant i kitu mintis realiausia isvada butu padangos. Ne padangu plotis, aukstis, atitikimas gamintojo rekomendacijoms, kas tikrai itakoja stabiluma, bet ne taip stipriai juntama, o padangos rastas, minkstumas... Gali buti, jog yra nemazai padangu tinkanciu pagal matmenis, bet realiai nepritaikytu sioms masinoms. Idomu butu suzinoti kokias kinkreciai padangas naudojant juntamas plaukiojimas, o kokias ne. Gal tai ir butu atsakymas?!


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 18:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.14
Amžius:
42
Pranešimai:
41
Miestas:
salchininkai
Pas mane irgi toke dalikai darosi,masina veziosia plaukioja,bet jau priprates,nesenai vaziavau per liankija tai po liankijos veziu musu lietuvishku jau nepastebiu.


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 21:43 
  
 
 
liankija - jega!!!!
sorry, nesusilaikiau.........


StandartinėParašytas: 06 Lie 2007, 10:58 
  
 
 
nu nezinau,visada vasara vaziuoju su 225,ziema 195. Jokiu provezu nejauciu.Minu autostrada 150,160. Aisku jei kinieciu astunkes idetos tai jos jau is karto blogos. Dabar lemforderis stovi. Su 225 dar zymiai smagiau lekt nei 195,nera skirtumo provezose, kai astunkes buvo chujovos tai baisu buvo.


StandartinėParašytas: 06 Lie 2007, 11:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.21
Amžius:
43
Pranešimai:
529
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 M5 3.6i S38 89'
E39 520D 01'

Ex. E39 540i manual 97'
Ex. E38 750 M73 96'
Ex. E32 m60 b30 V8 92'
Ex. E34 m20 b25 89'
Ex. E28 m20 2.7ie 85'
Ex. E28 m20 2.8i 83'
Ex. E30 m10 1.6 83'
Mano BMW vaziukle labai gera,o ratai R17 235 ir R17 265,tai per provezas butent del ju ir plaukioja,patikrinta su skirtingom masinom :D

_________________
///M POWER ,tai daugiau nei kazkas tokio...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery