Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 04:43 
  
 
 
zeeeba rašė:
nekurdamas naujos temos norejau paklausti,gal kas buvo susidures su tokiu atveju,ant E34 524 automato priekiniai el. langai keistas uzsidaro.Atsidaro gerai vienu paspaudimu ir nusileidzia,kai nori uzsidaryti jos tai jie uzsidaro po truputi.neeina iskart jos uzsidaryti.gaunasi apie 5 kartus paspaudzius langas uzsidaro pilnai.gal kas ka patars?



Yra 2 galimi variantai arba kompas nusigrybavo arba holo nemato ( na cia kiek esu mates panasiu problemu) 1. nuleidi langus pilnai zemyn ir laikai nuspaudes mygtuka kelias sek. girdisi kada atsoka rele, tada pakeli langa ir irgi laikai nuspaudes pakelima. Paprastai susitvarko. 2. issiardai duris ir ieskai nukritusio magneto tas magnetas skirtas tam kad variklis matytu kada daugiau nebesisukti o kol jo nemato tai ir suka tais keliu sek. intervalais kol nesuveikia apkrovos rele kuri reguoja nuo to kad per daug sunku stumti stikla. pvz. ranka isskista


StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 11:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.31
Amžius:
36
Pranešimai:
250
Miestas:
Klaipėda
aisku,dabar pabandysiu 1 varianta,jai jau netiks,ardysiu.ačiū


StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 22:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.31
Amžius:
36
Pranešimai:
250
Miestas:
Klaipėda
nu va bandziau kaip ir sakei,nuleisti palaikyti,pakelti palaikyti,zinok nieko negirdejau ir nepasiteise niekas.laikiau apie 10 sek..


StandartinėParašytas: 02 Bir 2009, 14:09 
  
 
 
ir pas mane tokia pat beda yra kartais veikai viskas ir langai ir valituvai ir liukas,o buna kad viskas nebeveikai visiskai.kiek zinau reikai pakeist juodus blokelius po galine sedyne bet negarantuotas esu iki galo.


StandartinėParašytas: 04 Bir 2009, 12:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.06.04
Amžius:
37
Pranešimai:
15
Automobiliai:
bmw 518
Skype:
PaPeCaS
Nikas:
stakas
nuo akumo eina vienas saugiklis( paprastas geleziukas ) ji pakeisk ir viskas weiks..


StandartinėParašytas: 04 Bir 2009, 12:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.06.04
Amžius:
37
Pranešimai:
15
Automobiliai:
bmw 518
Skype:
PaPeCaS
Nikas:
stakas
man tokia pati nesamone buvo, net masina neuzsivesdavo, arba vaziuoji ir magas issijungia langai, valituvai neveikia, centrinis neveikia.. paskui pastovi, viskas normalei o kartais ir ne.. :) pakeiciau saugikli ir viskas nrml.. :)


StandartinėParašytas: 05 Bir 2009, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.06.04
Amžius:
37
Pranešimai:
15
Automobiliai:
bmw 518
Skype:
PaPeCaS
Nikas:
stakas
enrikas rašė:
neveik langai ir tt kartais is ryto kai buna dregna atsigauna viskas mano auto 525 90m puse alektros nu tik prieki liukas ir langai priekiniai akumuliatorius po kapotu speju kad bus parejas kazkatras kompas kur yra po sedyne ar tiktu kompas nuo 525tdsbet ten pilna elektra?

nuo akumuliatoriaus eina saugiklis, geleziukas, jis turbut po varztu sutrukes ir tdl tau taip yra, pasikeisk ji 2lt kainuoja ir viskas veiks pas tave.


StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 15:34 
  
 
 
stakas rašė:
nuo akumo eina vienas saugiklis( paprastas geleziukas ) ji pakeisk ir viskas weiks..


vyrai, kur sis saugiklis randasi? pas mane panasios bedos, liukas ir centrinis gryba pjauna. mano akumas bagaznykoj


StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 16:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
Kaip cia tau tiksliau pasakius, jei ziuri per keleivio puses galines duris, tai ziurek kuo arciau saves turi buti tokia raudona kaip dezute :) Ji buna uzmauta ant varztelio. Zodziu neiseina paaiskink, parodyt lengva :) Lyg ir cia turetu but :)

Paveikslėlis

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 20:50 
  
 
 
sveiki problema su centriniu,uzrakinus masina uzsirakina tik vairuotojo duris ir kaires puses galines duris,bagazine uzsirakina atsirakina tik su raktu,neveikia keleivio puses veidrodelis ir neatsidaro priekinis langas is vairuotojo puses is keleivio puses veikia kame problema ir nuo ko pradeti?


StandartinėParašytas: 20 Lap 2009, 11:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.07
Amžius:
39
Pranešimai:
1046
Miestas:
Vilnius (Panevezys)
Automobiliai:
VW Scirocco 1.8 karbas '84 (duzo)
E34 520i Touring M50TU '93.10.28 (pard.)
E36 320i Coupe M50TU '94.06.15 (pard.)
E36 318i Sedan 92.05.18 (pard.)
VW Jetta 1.4 TSI 90kW 2015
VW Passat 1.4 TSI 92kW 2016
issiardyk duris ir paziurek ar laidai pajungti. Panasu, kad bus su laidais - tos durys visiskai sroves negauna. arba atjungti laidai arba nutruke. nusiimk apmusima duru, pamatysi. darbas nesudetingas

_________________
Mašina ne prabanga. Prabanga - priemonės, reikalingos, kad ji važiuotų.


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 10:47 
  
 
 
Pas mane irgi buvo. Atidaryk kapota ir paziurek ar netrukes saugiklis kompo laido. Jis eina nuo akumo ir po juodos dezutes (skirstytuvo, kaip suprantu) issisakoja i du laidus. Atidaryk ta dezute ir toj vietoj kur is vieno pereina i du yra maza metaline plokstele. Ji buna trukusi ir del to atsijungineja valytuvai, magas, obc, liukas ir langai. pas mane taip buvo tai net kompa kita istaciau, vistiek uzknisdavo, kol neissiaiskinau. Tas saugiklis tanagroj 2LT kainavo 2008 metais, tik reikia klausti TDS kompo laido saugiklio, nes nesupranta varlinai ko is ju nori kitaip.


StandartinėParašytas: 18 Sau 2010, 01:14 
  
 
 
tai kad pas mane stovi akumas bagazineje


StandartinėParašytas: 11 Gru 2013, 18:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.15
Pranešimai:
27
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 518i
-----


Paskutinį kartą redagavo Marius70 04 Sau 2014, 13:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 11 Gru 2013, 20:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.03
Amžius:
45
Pranešimai:
1543
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E64 M6
G32 630xd
MB W126
GAZ 22
Siaip tai dar akumo klemas apsiziurek, nes visi tavo isvardinti dalykai nuo akumo vienu laidu maitinasi, jis orie klemos varztuku is virsaus sukasi,gal atsipurte...

_________________
Bardahl alyvos ir tepalai


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery