Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Bir 2024, 19:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 12:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.27
Amžius:
36
Pranešimai:
177
Miestas:
Visaginas
Automobiliai:
BMW E34 2,0 ex
BMW E30 1,6 2 door sedan ex
BMW E30 1,8 ex
BMW E30 2,4tds Touring
BMW E36 1,6 ex
BMW E34 2,0 ex
BMW E34 2.5
Skype:
gigadelfij1
Nikas:
NEMO
Snekutis rašė:
Oro srauto matuokle pasikeist ir nebus problemų

ko jus prie tos srauto prisikabinot. tvarkinga ji, pakeiciau kelias jau ir vis ta pati problema.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 12:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.03.22
Amžius:
31
Pranešimai:
49
Miestas:
Jonava
Automobiliai:
E34 525
Esmė, kad atjungus pas tave matuokle viskas gerai veikia tai daugiau problemos čia nematau, kad būtų. Buvo toks variantas pas mane pati buvo sena oro srauto matuoklė ir jį man buvo šovusi aiškiu aš ją ten lipdžiau, bet buvo kampas skilęs ir oro gaudavo ir nebūdavo normalios traukos ir šiaip spusteliau staigiau gazo šaudavo tai va susiradau naują matuokle vietoj pasikeičiau tinka tinka parvažiavau namo ant kitos dienos reikia važiuot iš ryto į darbą ir toks negražus dirbimas mašina tampo nu ždž su seną geriau buvo nei su naują ir dar ten kažkokios problemos buvo grįžęs namo išėmiau naują matuokle ir parsinešiau namo kartu su seną, tai seną matuokle išardžiau išploviau išvaliau ten kaip įmanomą geriau sutvarkiau dangtelį ar ten nuo naujos uždėjau ant senos suklijavau ir sureguliavau ten tokį kaip ratuką ten yra srauto matuoklei nu ir uždėjau ant kitos dienos į mašina ir važinėju po šiai dienai be problemų, tfu tfu tfu. Dar nepaminėjau, kad ant naujos benzinu irgi grybaudavo atjungus matuokle visai kitaip ir normaliau dirbdavo variklis. Nu žodžiu jei manai, kad ne matuoklė tai tada kitos bėdos ieško tiesiog pasakiau kaip pas mane buvo :)


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 13:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.27
Amžius:
36
Pranešimai:
177
Miestas:
Visaginas
Automobiliai:
BMW E34 2,0 ex
BMW E30 1,6 2 door sedan ex
BMW E30 1,8 ex
BMW E30 2,4tds Touring
BMW E36 1,6 ex
BMW E34 2,0 ex
BMW E34 2.5
Skype:
gigadelfij1
Nikas:
NEMO
Snekutis rašė:
Esmė, kad atjungus pas tave matuokle viskas gerai veikia tai daugiau problemos čia nematau, kad būtų. Buvo toks variantas pas mane pati buvo sena oro srauto matuoklė ir jį man buvo šovusi aiškiu aš ją ten lipdžiau, bet buvo kampas skilęs ir oro gaudavo ir nebūdavo normalios traukos ir šiaip spusteliau staigiau gazo šaudavo tai va susiradau naują matuokle vietoj pasikeičiau tinka tinka parvažiavau namo ant kitos dienos reikia važiuot iš ryto į darbą ir toks negražus dirbimas mašina tampo nu ždž su seną geriau buvo nei su naują ir dar ten kažkokios problemos buvo grįžęs namo išėmiau naują matuokle ir parsinešiau namo kartu su seną, tai seną matuokle išardžiau išploviau išvaliau ten kaip įmanomą geriau sutvarkiau dangtelį ar ten nuo naujos uždėjau ant senos suklijavau ir sureguliavau ten tokį kaip ratuką ten yra srauto matuoklei nu ir uždėjau ant kitos dienos į mašina ir važinėju po šiai dienai be problemų, tfu tfu tfu. Dar nepaminėjau, kad ant naujos benzinu irgi grybaudavo atjungus matuokle visai kitaip ir normaliau dirbdavo variklis. Nu žodžiu jei manai, kad ne matuoklė tai tada kitos bėdos ieško tiesiog pasakiau kaip pas mane buvo :)

koks variklis, kokia srauto matokle keliu kontaktu , ir ka ten valei ?


StandartinėParašytas: 14 Bir 2012, 01:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.03.22
Amžius:
31
Pranešimai:
49
Miestas:
Jonava
Automobiliai:
E34 525
gigadelfij rašė:
koks variklis, kokia srauto matokle keliu kontaktu , ir ka ten valei ?

Variklis 2.5 o dėl kontaktų tiksliai nepasakysiu dabar nebent ryt pažiūrėčiau jei neužmiršiu, o valiau tiesiog išardžiau viską padaliam ir išvaliau pačia sklende ten į kibira įsipyliau vandes biški mylteliu nes buvo tepaluota matuokle neblogai tai išvaliau gražiai kur buvo įmanomą ir patį tą kaip mechanizma irgi pravaliau o reguliavau tai nuardžiau tą matuoklė yra tokia kaip spyruoklė kaip laikrodukas krč nu ir ten būną tą pati spyruoklė ten mažiau įtempa kitur daugiau ir ją įtempiau pora kart daugiau nes kiek žinau jį reguliuojasi tam, kad pagerint variklio dirbima ant laisvų ar kažkas tokio :)


StandartinėParašytas: 13 Lie 2012, 07:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.27
Amžius:
36
Pranešimai:
177
Miestas:
Visaginas
Automobiliai:
BMW E34 2,0 ex
BMW E30 1,6 2 door sedan ex
BMW E30 1,8 ex
BMW E30 2,4tds Touring
BMW E36 1,6 ex
BMW E34 2,0 ex
BMW E34 2.5
Skype:
gigadelfij1
Nikas:
NEMO
kompresija vakar matavau visi 6 cilindrai po ten 14 5cilindras 14,2 vienas buvo iki 14,5 pakiles, kokia turi but ?


StandartinėParašytas: 14 Lie 2012, 11:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.03.24
Amžius:
37
Pranešimai:
733
Miestas:
vievis
Automobiliai:
E36 Compact 318ti M44 M tech 98''
subaru justy 1.2 94 4wd darbininkas..
Viskas tvarkoj pas tave su kompresija


StandartinėParašytas: 15 Lie 2012, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.27
Amžius:
36
Pranešimai:
177
Miestas:
Visaginas
Automobiliai:
BMW E34 2,0 ex
BMW E30 1,6 2 door sedan ex
BMW E30 1,8 ex
BMW E30 2,4tds Touring
BMW E36 1,6 ex
BMW E34 2,0 ex
BMW E34 2.5
Skype:
gigadelfij1
Nikas:
NEMO
pagal autodata 10-11 :shock:


StandartinėParašytas: 15 Lie 2012, 16:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.19
Amžius:
36
Pranešimai:
1733
Miestas:
Pagegiai
Automobiliai:
E34 2.5i '88 kažkur iškeliavo
E34 2.4 TD '89 kažkur iškeliavo
E30 1.8i '90 po presu
E34 2.5 TDŠ '93 po presu
gigadelfij rašė:
pagal autodata 10-11 :shock:

Tai cia minimum kiek gali buti, pagal autodata ir as buvau apsigaves.

_________________
Subaru automobilio neturiu ir nevairuoju, su Juodosiomis jėgos struktūromis nesusijęs.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery