Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Geg 2024, 23:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Sau 2010, 22:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
35
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
Gerdas rašė:
Oj zmones jus zmones... As masina pries savaite laiko nusipirkau, ir buvo ji su vasarinem padangom kai as ja pirkau. Tai as dabar ir ieskojau padangu. Ir ne prie ko cia tas sausis ar vasaris..
Pri ciom cia tas truksta-netruksta litu, as ieskojausi zieminiu ratu, radau skelbimuose padroztus ratlankius su naujom zieminem padangom ir pajamiau iskart, del to ir klausinejau ar tinka 17". Nebuciau rades tai buciau emes 18" ratlankius ir naujas padangas atskirai, plociau kokius 4k ant nauju tekiniu, bet tai nematau reikalo svaistytis ir ziema [CENZŪRA] tas grozis nes vistiek masina pastoviai purvina. Dabar jau tie ratai sumontuoti pas mane ir atsistojo man tas 1500 lt- uz naujas padangas su ratlankiais tai manau normalei.

Dabar galit sudraskyt mane bet as pvz savo E65 pirkau vos ne uz paskutinius litus, pasilikau tik 2k ant perregistravimo islaidu, patikrinimu ir pragyvenimo dviem savaitem, bet skirtumas tas, kad mano galimybes leidzia 2-3 k lt per menesi istaskyt belekam taip kad nieko cia tokio ir nepajutau dar didelio diskonforto ir ant koju jau atsistojau. Daug blogiau kai zmogus perka masina uz paskutinius litus ir gali i ja ikist po 100 lt per menesi, vo tada tai manau tikrai neprotingas poelgis kai zinai kad negalesi sau leist jos aptarnaut bet vistiek perki. Taip kad kiekviena situacija individuali ir nera cia is ko juoktis.

Man vasara reikes po laukus vazinet ir po purvynus murkdytis, todel jau dabar dairausi kokio seno mazai ryjancio dyzelinio karavano uz pora K kurio negaila drozt butu, tai dabar jauciu tuoj chebra isvartys taip kad cia viskas del to kad neva pilt uz ka neturiu...
Patinka man toki kur visos situacijos nezinodami puola kandziotis. Nei sis nei tas.


Sitas is wiso kietas postas, gal reiktu temos atskiros kur galetume surasyt pragywenimo islaidas ir kiek kas gali istaskyt belekam :DD pralinksmino tema sita, wienas taskytojas, kitas nonsensas :D


StandartinėParašytas: 21 Sau 2010, 22:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.02
Amžius:
41
Pranešimai:
1680
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 Touring 523i ex.
E34 Touring 520i ex.
E34 sedan 525i LSD ex.
imanoma nes pagal bmwfans jam ejo ir r17 ziemines .

http://bmwfans.info/parts/catalog/E65/S ... nter_tyre/

_________________
Naktimis galvoji,kad reikia kažką keisti,O dieną elgiesi taip pat ir nieko nedarai...


StandartinėParašytas: 21 Sau 2010, 22:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.30
Amžius:
40
Pranešimai:
567
Miestas:
Kaunas-Stavanger
Automobiliai:
dviratis...
Donatas20 rašė:


CIa manau wisi suprato tik tu nelabai. tai jei parasyta ant lipduko 17', tai daryk ka nori bet 16' neikisi normaliom salygom. aisku nekalbu apie kazkokias retas isimtis ar dar kazka. pas mane pati 3,0d eina r17, del idomumo bandem r16 kelis wariantus su wisokiais ET ir nieko neisejo. Wienas ratas is wiso nedasikiso iki skyliu, kitas uzsimowe bet atsiremia i suporta ir nesisuka. na esme ta kad netinka. tai wa nonsensai, aisku? ;D

cia kazkaip net ne juokinga... cia koks pas tave 3d..? e60 E39??? as ir nesakau kad ant e65 gali uzdet r16 ratus!!!! ar aisku? ;D ant e65 lipduko ar yra parasyta kad gali r22 uzmaut...? ar pagauni ka norejau pasakyt ar dar nedaaina...? kad isveng bereikalingu susirasinejimu, paaiskinsiu, nesvarbu kokia masinos marke, bet lipdukas ant dureliu su padangu ismerom yra labai netikslus, ta [prasme kad galima uzmaut dazniausiai daug ivairiu ismeru kurios nera ten pazimetos, ar pagauni...?


StandartinėParašytas: 21 Sau 2010, 22:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.30
Amžius:
40
Pranešimai:
567
Miestas:
Kaunas-Stavanger
Automobiliai:
dviratis...
Donatas20 rašė:

Sitas is wiso kietas postas, gal reiktu temos atskiros kur galetume surasyt pragywenimo islaidas ir kiek kas gali istaskyt belekam :DD pralinksmino tema sita, wienas taskytojas, kitas nonsensas :D

visa laime tu pas mus viska zinai 8)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery