Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Bir 2024, 15:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E32 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 16:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.29
Pranešimai:
14
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 M60 '93
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1993
Variklis:v8 3.0
Degalai:Bezinas/dujos

Problema/klausimas:Sveiki forumieciai!Susiduriai su problema.Gal ji ir nera tokia jau ir didele,bet vistiktai nervina.Reikalas tas,kas uzvedus varikli,kol jis pakankamai neisiles,dirba sklandziai,trauka gera,sukiu lygis normalus.Taciau pasilus,mazdaug per viduri tarp melynos spalvos uzribio ir normalios darbines temperaturos zonos,benzinu laisvais sukiai variklis ima nemaloniai purtytis.Daug kam,paskaicius forume,buna atvirksciai,kratosi saltas.Stengiuosi automobilio varikli tausoti ir bent jau iki darbines vaziuoti benzu.Ir siaip pavazineju benzu,kadangi dujos ne tiesiogines,detos Olandijoje.Dvieju padeciu perjungejes ir net noredamas dujom neuzkurciau jai kas nutiktu su kuro siurbliu ar pan.Bet ,kad baisiai jau nervina tas kratymasis.Nori nenori pergazuoju i dujas neissikentes.Beje,beda dar ir ta,kad kartais benzu tampa nesaugu vaziuoti.Ypac sankryzas,kur turi staigiau akseleruoti.Rodos ima ir uzspringsta.netraukia nors pasiusk.Imi palengva atleidineti gaza,ziurek griebti pradeda,pakyla sukiai,meti aukstesne pavara-ir vel ta pati dainele.Sakykit,gal kas esate susidures su sia beda?Vieni sako lembda,kiti kompo klaidos,treti netgi teigia,kad temperaturos daviklis mires ir musa sukius "liepdamas" maziau dozuoti kuro.Manau diagnostika geriausias sprendimas,bet visdelto....


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 19:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
patc atsakiai i savo klausyma. kas geriause :D

as tai speciau kad srauto matuokle puliuoja kadangi dujos netiesiogines bumtelejo kada ir sugadino ta matuokle


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 19:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.29
Pranešimai:
14
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 M60 '93
Nezinau,kiek laiko ja buvo vazinejama Olandijoje su dujomis,bet pas mane ji su pirma registracija Lietuvoje,vaziuoju treti metai ir dar nei karto ne sovus.Problema atsirado ne seniai.O del diagnostiko,tai yra nemazai nuomoniu,kad ji sios problemos neparodo.Keisciausia,kad su dujomis dirba itin sklandziai.Benzo pasilus pradejo nemyleti


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 19:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.30
Amžius:
39
Pranešimai:
588
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90
Mb w211
Ex Golf mk5
Ex 38 740 M60
Ex 36 318is
Ex E34 525
Ex E30 324d Ex 318
Zondai gal, diagnostika parodytu


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 20:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
protevis rašė:
Nezinau,kiek laiko ja buvo vazinejama Olandijoje su dujomis,bet pas mane ji su pirma registracija Lietuvoje,vaziuoju treti metai ir dar nei karto ne sovus.Problema atsirado ne seniai.O del diagnostiko,tai yra nemazai nuomoniu,kad ji sios problemos neparodo.Keisciausia,kad su dujomis dirba itin sklandziai.Benzo pasilus pradejo nemyleti


tai aisku dujom skalndziai dirba

nes paprastom dujom svarbu kibirklstis yra ir vaziuoji. elektronika isvis gali but saibom isejus


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 21:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.29
Pranešimai:
14
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 M60 '93
Na taip.Tiek ir man aisku.Tiesiog galvojau gal yra susidurusiu su panasia beda,ar tiesiog ismananciu panasias problemas.


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 21:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
protevis rašė:
Na taip.Tiek ir man aisku.Tiesiog galvojau gal yra susidurusiu su panasia beda,ar tiesiog ismananciu panasias problemas.



supranti kaip yra:

variklis ant duju dirba tvarkingai, tai reiskia mechanine dalis yra tvarkoj.

vadinasi kaskas blogai yra su elektronika, o tokio gedimo izolecija nesuklijuosi.

reiskia keisti dalis reiks, jei nenori daryt deagnostikos, tada keiti naura ir ziuri ar yra pagerejimas

pradziai gali pradet nuo zondu ir oro srauto matuokles


StandartinėParašytas: 07 Lap 2011, 15:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.02
Amžius:
40
Pranešimai:
582
Miestas:
Amsterdam
Automobiliai:
E32 M60 92' +chip
Toyota Land Cruiser 150
BMW F800GS ADV
Skype:
Neur84
Nikas:
-=NeuR=-
noreciou pratest sia tiema nes as duju neturiu,ir man taip truputi pasiles pradeda purtitis liamdos pakeistuos diagnostika nieko neruodo..


StandartinėParašytas: 07 Lap 2011, 21:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.27
Pranešimai:
76
Automobiliai:
E60
protevis rašė:
Na taip.Tiek ir man aisku.Tiesiog galvojau gal yra susidurusiu su panasia beda,ar tiesiog ismananciu panasias problemas.



Man lygiai tas pats buvo kol neišilusi dirbo normaliai, bet kai variklis įšildavo prasidėdavo purtymaisi, netraukdavo, o diagnostika rodė, kad nedirba pusė cilindrų, keičiau babinas ir t.t. kol priėjau iki lemda zondų (nors diagnostika jų nerodė) bet vienas meistriukas paaiškino, kad kol šaltas variklis lemdos nedirba ir variklis dirba gražiai, o kai jis įšyla turi įsijungti lemda zondai, o kai jie parėję tai variklis ir purtosi. Lemdas pakeičiau ir jau 1,5 m. viskas normaliai =D>


StandartinėParašytas: 08 Lap 2011, 01:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.02
Amžius:
40
Pranešimai:
582
Miestas:
Amsterdam
Automobiliai:
E32 M60 92' +chip
Toyota Land Cruiser 150
BMW F800GS ADV
Skype:
Neur84
Nikas:
-=NeuR=-
Kuokio tipus diejai ar tai bosch ? Nes as jou net nezinou ka bedarit ir kur ziuret skaitou kad bereikalo liamda pakeiciou,bet man tas drebejimas istikro atsirado kai stumtelejou kita masina i uzpakaliuka ups :)


StandartinėParašytas: 08 Lap 2011, 19:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.27
Pranešimai:
76
Automobiliai:
E60
Dėjau lygiai tokius kokie stovėjo, taip meistriukas patarė, pas mane atrodo bochai buvo


StandartinėParašytas: 08 Lap 2011, 21:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.02
Amžius:
40
Pranešimai:
582
Miestas:
Amsterdam
Automobiliai:
E32 M60 92' +chip
Toyota Land Cruiser 150
BMW F800GS ADV
Skype:
Neur84
Nikas:
-=NeuR=-
na ačiū bandisiu issiardit pavalit ten viska gal su laidais kas ne taip na ziuresiu,gal paviks ir paziurek mano skelbima avto detales gal tau reike to ka as turiu nesenej ikeltas...


StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 22:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.24
Amžius:
40
Pranešimai:
1093
Miestas:
KLAIPEDA
Automobiliai:
buvo E36 M52 320i 96m dabar E32 735-manual
Skype:
juoduxx
pas mane ir panasi beda buvo,purtidavosi variklis,tik keista budavo,gerai praspaudus,variklis pradedavo dirbti graziai,be jokiu drebejimu,kita ryta ant benzo vel purtidavosi,vel praspaudi ir vel graziai dirba,bet dabar kaskaip lyg ir praejo,tiesa pas mane variklis m30


StandartinėParašytas: 03 Gru 2011, 03:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.02
Amžius:
40
Pranešimai:
582
Miestas:
Amsterdam
Automobiliai:
E32 M60 92' +chip
Toyota Land Cruiser 150
BMW F800GS ADV
Skype:
Neur84
Nikas:
-=NeuR=-
juoduxx rašė:
pas mane ir panasi beda buvo,purtidavosi variklis,tik keista budavo,gerai praspaudus,variklis pradedavo dirbti graziai,be jokiu drebejimu,kita ryta ant benzo vel purtidavosi,vel praspaudi ir vel graziai dirba,bet dabar kaskaip lyg ir praejo,tiesa pas mane variklis m30

Na lygej tas pats ir pas manes paspaudi truputi ir dingo,bet kodel man tas prasidejio kai stumtelejou kita auto i uzpakali,paduskos viskas pakeista ir ne nieko jam nepatinka kratosi bet ne visados.... :?


StandartinėParašytas: 03 Gru 2011, 12:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.24
Amžius:
40
Pranešimai:
1093
Miestas:
KLAIPEDA
Automobiliai:
buvo E36 M52 320i 96m dabar E32 735-manual
Skype:
juoduxx
pas mane reiktu seip voztuvu tarpelius susireguliuot,as galvoju del to pas mane,nors velniai zino


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery