Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 212 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Geg 2021, 20:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2019.12.29
Pranešimai:
8
Automobiliai:
BMW E60 520d
Vakaris rašė:
Jei tik guoliukai, tai kiek esu paskaitinėjęs gali ir pats ten lyst tepaliukais patept juos ir nebus kažkiek laiko cypimo ir nebūtinai į servisą vešt. Kai nepastovus tas cypimas pas mane ir neerzinantis, tai kažkaip nesureikšminu ir net tingiu lyst krapštytis, pačiu darbu ir vedinimu irgi nesiskundžiu. Tačiau jeigu ūžimas pas tave, tai yra šansų kad galbūt ir kompresorius ūžia.


Esu garso įrašą padaręs koks garsas sklinda, bet neleidžia įkelti, nes tipo formatas neleistinas :D.


StandartinėParašytas: 14 Geg 2021, 21:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2019.12.29
Pranešimai:
8
Automobiliai:
BMW E60 520d
Wycka123 rašė:

Esu garso įrašą padaręs koks garsas sklinda, bet neleidžia įkelti, nes tipo formatas neleistinas :D.


Stai linkas i video, kur nufilmavau garsa, apsukas kelinejau, kad labiau girdetusi. https://drive.google.com/file/d/1-kD_ro ... sp=sharing


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 212 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery