Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Bir 2024, 06:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Spa 2009, 12:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.04.20
Amžius:
37
Pranešimai:
90
Miestas:
Plunge
Automobiliai:
E36 318TDS compact m41 95m.
E39 525tds m51 97m.
ex. E34 520i m20b20 89m.
ex. E30 324td m21 88m.
Automobilio, apie kuri norite paklausti bmw
Pagaminimo metai:1987
Variklis:m21
Degalai:dyzelinas

Problema/klausimas:taigi mano bmw 324td nuo 1.5 iki2.0 rpm apsuku trukciodavo, daugiausia antra ir trecia pavara, pasak dyzelistu kalta siurblio elektrine dalis, taigi galvoju paziuresiu kas po siurblio dangteliu dedas, gal ten potenciometro sepeteliai kur lecias jau visai isdile ar nesilecia, tai as tuos sepetelius truputi palenkiau kad geriau liestusi, uzvedziau, po to kilo ranka atsukti keturis varztelius, kurie laiko ta visa mikroschema ir viska surinkus bmw nebeuzsikure? kas galejo nutikti?


StandartinėParašytas: 07 Spa 2009, 18:55 
  
 
 
Del trukciojimo netik kuro siurbys galejo but kaltas, galejo but kaltaos forsunkes alkuninis ir blogiausiu atveju pabegusi kompresija is cilindro. o kas ten siurli galejo atsitikt tai dabar reiktu ji nuimt ir i diegnostika. arba teirautis kas supranta tuose kuro siurbliuose elektriniuose. pas mano pazystama buvo panasi beda, masina pradejo trukciot ant chalastu ir iki 2 tukst. apsisukimu tai paaiskejo kad pabego kompresija, vienas cilindras spjaudesi tepalais, bet masina vazevo normaliai vistiek kai uzspausdavo.


StandartinėParašytas: 18 Spa 2010, 17:49 
  
 
 
zinok man buvo ta pati problema ir tik dabar susitvarkiau, man varvejo saliarka, visa siurbli perrinko, bet po to, pradejo trukcioti, tai man pakeite elektrine siurblio daly, visa isvale ir t.t, tai gali buti nuo perdideliu apsuku pakelimo, arba nuo nesvarumu, issivalyk baka, nepilk siuksliu, elektronika pasitaisyk ir bus gerai, bako valymas su elektronika ~500


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery