Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Bir 2024, 18:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Spa 2005, 11:04 
  
 
 
palauk kaip tu ji prasukai as itariu kad tu degima nureguliavai jai taip tai vaziuok i servisa ir jie tau nustatys tinkama degimo kampa


StandartinėParašytas: 12 Spa 2005, 15:58 
  
 
 
na del tos mietkes tai nzn galesiu pasiklaust protingesniu zmoniu
klausyk o gal ten jokios mietkes ir neturi buti gal tiesiog tu degimo kampo kaip nors nenusistatai.

o kas del itempimo ?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 14:39 
  
 
 
Pas mane irgi girdisitoks kaip ciksėjimas ,bet meistrai nieko nerado sako gal pompa ,gal dar kas nors?


StandartinėParašytas: 28 Gru 2008, 18:08 
  
 
 
Sveiki...saunu kai yra toks forumas kuris pravercia gyv.:))) pas mane masiniuke ten prie pagrindinio dirzo kaskas ant mazu apsukeliu stuksi... gal taip pat guolis? :) rytoj pradesiu isrinkineti ir ieskoti bedos:))) nelabai supratau del degimo atstatymo????


StandartinėParašytas: 30 Gru 2008, 00:11 
  
 
 
Na jo:))) truputi buvau susimaises su uzrasu m50 ir m20,na db klaida jau istaisiau:))) na o visa beda pas mane paseno dirzelis... viska isrinkes radau laisva ji.patikrinau kas dar geletu pasalini garsa kelti,nieko nerades,keisiu tik dirzeli:))) :D


StandartinėParašytas: 03 Sau 2009, 13:08 
  
 
 
Sveiki,na pakeiciau dirzeli,guoli.atrodo dirzeli pastaciau gerai,ranka prasukus ispjovos sueina i vietas,bet neussiveda automobiliukas.... gal galite kas paaiskinti kas galejo nutikti,nes i garaza ivaziavo pati,o db taip gaunasi,kad nebeisvaziuoji jau pati.Prasau padekite,gal kas buvote susidure su tuo?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery