Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 134 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bir 2012, 18:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.01.22
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E39 98'
Turiu bėdą, nesisuka radiatorių aušinantis ventiliatorius, kas jam yra dar aiškinuosi, tačiau norėjau paklausti ar galiu naudotis kondicionieriumi ar ne? na ta prasme, bijau kad kažkas gali įvykt blogo, perkaist ar sudegt.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 07:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
jeigu sistema tvarkinga tu kondisinu nepasinaudosi, pakils temperatura del neveikiancio ventiliatoriaus ir atsijungs mova. Kitas variantas, pakils sistemoje slegis ir kurnors sprogs.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 08:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
Stasietis rašė:
jeigu sistema tvarkinga tu kondisinu nepasinaudosi, pakils temperatura del neveikiancio ventiliatoriaus ir atsijungs mova. Kitas variantas, pakils sistemoje slegis ir kurnors sprogs.

Šneki vėjus :mrgreen:

006 rašė:
Turiu bėdą, nesisuka radiatorių aušinantis ventiliatorius, kas jam yra dar aiškinuosi, tačiau norėjau paklausti ar galiu naudotis kondicionieriumi ar ne? na ta prasme, bijau kad kažkas gali įvykt blogo, perkaist ar sudegt.

Greičiausiai bus užrūdijęs, dažniausia bėda, tai parūdyja ir pakelia statoriaus magnetą, dėl to neprasisuka, dar gali būt varžos nuėjusios ar saugiklis. Gali tekt keist ventiliatorių.

Kondicionierium naudotis gali, tik esant labai karštam orui, važiuojant mieste paprasčiausiai pakils kondensacijos temperatūra ir slėgis, nebesukondensuos freono ir pradės neefektyviai šaldyti, gali suveikti ir apsauginis vožtuvas, kuris dėl pakilusios kondensacijos temperatūros ir slėgio tau atjungs. Sprogt niekas nesprogs, bet jei kur yra silpna vieta aukštoj pusėj, dėl padidėjusio slėgio gali išeiti freonas :)
Trasoj važiuodamas gali pilnai naudotis.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 12:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
agirdi vejau, parasei viska taip kaip as ir sakiau. Isvada viena, su neveikianciu ventiliatorium kondiske neveiks.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 12:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
Stasietis rašė:
agirdi vejau, parasei viska taip kaip as ir sakiau. Isvada viena, su neveikianciu ventiliatorium kondiske neveiks.

Deja, bet ji veiks. :mrgreen:


StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 12:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
nu ok. Bent pas mane neveike, jeigu tiksliau veikdavo kol nesukildavo spaudimas.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
Stasietis rašė:
nu ok. Bent pas mane neveike, jeigu tiksliau veikdavo kol nesukildavo spaudimas.

Tai gal pas tave kondensatorius buvo užsinešęs jau, dėl to ir neveikdavo.
Ventiliatorius kondicionieriui turi įtakos, bet be jo jis irgi puikiai veikia, jei aplinkos temperatūra nėra aukšta.
Pagrindinė ventiliatoriaus paskirtis užtikrinti freono kondensacijos temperatūrą.
Bet jei ventiliatorius suksis pastoviai ir esant žemesnei aplinkos temperatūrai, kris kondensacijos temperatūra, tas irgi nėra gerai.
Čia toks dalykas, kad turi būti viskas sustyguota :)

Šiuo metu pats važinėju visai be ventiliatoriaus, tai kol orai nekaršti, o mašinoj tik retkarčiais reikia A/C įjungti, tai viskas veikia puikiai.


StandartinėParašytas: 18 Lie 2012, 21:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.21
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39
sveiki vyrai gal kas turit kartais ta konndicionieriaus ventiliatoriaus varikliuka veikenti ir nenaudojama? :) apsakmbinau kone puse lietuvos srotu ir niekur negaunu pas mane 3 laidu jis stovi, buvau kaskada issarde bet ne pilnai tik nuemes bamperi ir jy pati issiemiau tai vos sukosi prirudyjes kogero norejau issardyt niekaip nepavyko nuimt to gaubto jo :/ buciau pravales paziurejes bet deje.


StandartinėParašytas: 18 Lie 2012, 22:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
pic rašė:
sveiki vyrai gal kas turit kartais ta konndicionieriaus ventiliatoriaus varikliuka veikenti ir nenaudojama? :) apsakmbinau kone puse lietuvos srotu ir niekur negaunu pas mane 3 laidu jis stovi, buvau kaskada issarde bet ne pilnai tik nuemes bamperi ir jy pati issiemiau tai vos sukosi prirudyjes kogero norejau issardyt niekaip nepavyko nuimt to gaubto jo :/ buciau pravales paziurejes bet deje.


Vešk restauruot varikliuką ir baigsis ieškojimas.


StandartinėParašytas: 18 Lie 2012, 22:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.09
Amžius:
45
Pranešimai:
188
Miestas:
Sostinė
Automobiliai:
E39 530D 99m
pic rašė:
sveiki vyrai gal kas turit kartais ta konndicionieriaus ventiliatoriaus varikliuka veikenti ir nenaudojama? :) apsakmbinau kone puse lietuvos srotu ir niekur negaunu pas mane 3 laidu jis stovi, buvau kaskada issarde bet ne pilnai tik nuemes bamperi ir jy pati issiemiau tai vos sukosi prirudyjes kogero norejau issardyt niekaip nepavyko nuimt to gaubto jo :/ buciau pravales paziurejes bet deje.

aš kai ieškojau ventiliatoriaus, keliuose šrotuose pasakiau, kad jie man neveikiantį davė, nors jie sakė, kad ventiliatorius sveikas ir veikiantis. prie jų akių pajungdavau prie savo fiškės ir jis neveikdavo. O bėda buvo ta, kad dėl sudegusio maniškio ventiliatoriaus buvo perdegęs didysis saugiklis esantis giliai po bardačioku. Prieš mėnesį vilniuje kai ieškojau, gal penki šrotai sakė kad turi veikiančius

_________________
BMW 530 D, 99m, touring


StandartinėParašytas: 19 Lie 2012, 09:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
willius528i rašė:

Vešk restauruot varikliuką ir baigsis ieškojimas.

Gal turi kontaktus kas restauruoja?

Nes realiai tai būna statoriaus magnetai atkelti nuo pačio variklio kurpuso ir dėl to dažniausiai neprasisuka jau.


StandartinėParašytas: 19 Lie 2012, 10:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Andrius S. rašė:
Gal turi kontaktus kas restauruoja?

Nes realiai tai būna statoriaus magnetai atkelti nuo pačio variklio kurpuso ir dėl to dažniausiai neprasisuka jau.


Pats čia tvarkiausi (prieš maždaug 4 metus):
http://www.simanta.lt/kontaktai.html


StandartinėParašytas: 19 Lie 2012, 11:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
willius528i rašė:

Pats čia tvarkiausi (prieš maždaug 4 metus):
http://www.simanta.lt/kontaktai.html

A, čia, šituos žinau, ne vieną variklį esu vežęs pervyniot, bet kažkaip nepagalvojau dėl šito, reikės pabandyt tada užsukt, pažiūrėt ką jie pasiūlys :mrgreen:

Nei daug, nei mažai, eilė mėnuo :D Skambinau #-o


StandartinėParašytas: 19 Lie 2012, 16:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Andrius S. rašė:
A, čia, šituos žinau, ne vieną variklį esu vežęs pervyniot, bet kažkaip nepagalvojau dėl šito, reikės pabandyt tada užsukt, pažiūrėt ką jie pasiūlys :mrgreen:

Nei daug, nei mažai, eilė mėnuo :D Skambinau #-o


Tai tokią vasarą kondicionieriaus beveik kaip ir nereik :mrgreen:


StandartinėParašytas: 19 Lie 2012, 18:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
willius528i rašė:

Tai tokią vasarą kondicionieriaus beveik kaip ir nereik :mrgreen:

Tu visiškai teisus, dabar kai toks oras, tai ryte ne kondišą reikia junkt, bet šilumą :mrgreen:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 134 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery