Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2011, 16:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
bachurs rašė:
VI etapas maciau 10.15

o kur matei? mini žiedo puslapis neveikia - kraustosi, everos puslapyje nėra, šalčiaus puslapyje sena data, xtra forume nėra...


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2011, 19:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Remyga rašė...
15-ta - gerai :) gana didelė tikimybė, kad pavyks sudalyvaut :)


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2011, 21:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
VĖJS rašė:
o kur matei? mini žiedo puslapis neveikia - kraustosi, everos puslapyje nėra, šalčiaus puslapyje sena data, xtra forume nėra...

Facebook'e yra parašyta :^o

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 15 Spa 2011, 17:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.02
Amžius:
41
Pranešimai:
1680
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 Touring 523i ex.
E34 Touring 520i ex.
E34 sedan 525i LSD ex.
Sveinimai Audriui su nauju padangu komplektu ir dar viena taure i kolekcija. =D>
Linai gražus driftas buvo :lol:

_________________
Naktimis galvoji,kad reikia kažką keisti,O dieną elgiesi taip pat ir nieko nedarai...


StandartinėParašytas: 15 Spa 2011, 18:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
Sveikinu:
Audrių ( aka Bachur ) su pergale etape ir tapus BFG Mini žiedo RWD klasės čempionu.
Liną ( aka Vėjs ) su gražiu pasirodymu
Tomą - gražiai kovojus
Klaudijų - gerai pasirodžius
Žygimantą - už gražų startą

Smagus savaitgalis, gražus BFG čempionatas, gerai praleistas laikas.

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 16 Spa 2011, 13:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
Dekui, tikrai smagus sezonas buvo- nesitikejau tokio :) manau kita met nenuvilsiu irgi ;)

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 16 Spa 2011, 17:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Tagi pirmiausia, kaip ir prikluaso :) sveikinu Audriu su pergale musu mazajame cemionate – yra I ka ziuret ir mokytis :)

Taip pat labai sveikinu Lina kuriam sis sezonas manau nebuvo is lengvuju – taciau uzlipti ant pakylos ypac paskutinaim etape yra tikrai malonu. Manau Linas kitamet gali pakovot ir del pirmos vietos ;)

Ir be jokios abejones sveikinimai ir kitu klasiu nugaletojams.

Na siek tiek apie rengini. Is anksto turiu pasakyti, kad on-board video si karta nebus… Todel kad, sd kortele dar buvo uzgrusta praeito etapo medziaga, kuria pamirsau istrinti, taigi visas irasas baigesi po 2 min. Shame… Teks patiket mano zodiais ;)

Penktadienis. Treniruote. Salta. Du megztukai ir ziemine striuke :) Keistai nesekminga treniruote: Man nukrenta duslintuvas – velku per puse trasos… Audrius issivelka savo naujaji 320d ant „shlipso”, Mindaugas nusuka savo Golfukui pusasi, Mantas sulauzo variklio laikikli – visi namo. Atvaziuoja Klaudijus – suselpia mane tvirtinimo dirzu (Didelis dekui Klaudijui!) Dziaugsmingai tvirtinu savo dusliara ir lekiu toliau :)
Sestadienis. Is ryto taip pat velniskai salta. Pereinu tech. komisija – nauja tvarka, viskas OK. Treniruotes – truputi kuriozu :) bet palieku apie juos Linui papsasakoti. Gerinu personalinius laikus – nuotaika gera :) Kvalifikacijai uzsibreziu aplenkti bent 2 varzovus, o gavosi 4 – kaip sake Rolandas persistengiau :) "teko" uzimt 7 pizicija. Pirmu varzybu startas labai vangus – atsiremiu i pries mane gana blogai startuojanti jauna lenktynininka Ir matau kaip su vejeliu is galo pro mane prasvilpia Klaudijus ir Evaldas – Ne kas pagalvoju… Ir visu 6 ratu metu juos tenka gainiotis – po misko tiesiosios Evaldas padaro kaida Ir as per pievas bandydamas isvengti susidurimo ji aplenkiu. Finisuoju 8tas. Antras vaziavimas. Pole pozicija – tureciau dziaugtis, taciau nemegstu, o ypac kai startuoji is isorines trasos dalies. Salia manes stovi Klaudinus – kuris su savo daugemete patirtim manau gerai startuoja. Startas – gazas –lekiam. Klaudijus mane lenkia ir as uzimu pozicija visai pie pat kairiojo krasto rikuodamasis paskui ji ir tikedamasis, kad kiti neuzlys. Pirmas kairys posukis – per abu soninius langus pamatau po auto… BUM BUM BUM: Kazkas stumteli mane is galo po to smarkiai gaunu i kairi sona, cia Zygimantas nespejo sustabdyti. Grandinine reakcja Ir energijos tvermes desnis - perduok kitam :) … taigi as pastumetas ikertu kitu sonu Audriui I galine asi. Mintyse riebiai nusikeikiu ir kazkaip instinktyviai siek tiek atleidziu. Dauguma pro mane prasoka. Akimirka bandau suprasti ar automobilis valdomas – valdomas! Spaudziu toliau, taciau mano pagrindinai konkurentai jau nuruko… Spaudziu... Beveik ~1 sekunde pagerinu kvalifikacijos laika ir per kelis ratus priveju artimiausia, taciau aplenkti taip ir nesugebu. Padangos perkaitusios – poroj posukiu tenka driftint. Zyga su Evaldu nuvercia dar viena backa kuri isrieda man tiesiai ant trajektorijos – vilciu aplenkti nebelieka. Islipau is auto besidziaugdamas geru laiku :) Apsiziurim - nuostoliai nedideli :) – abu sparnai, dureles, veidrodelis ir vienas ratlankis kuris nemaloniai vibravo visa kelia namo. Tagi tikrai sezono uzdarymo vertos varzybos :)

Miniziedo sezonas baigtas, prasideda garazinis laikotarpis – technikos tvarkymas ir tobulinimas. Jau dabar su nekantrumu laukiu pavasario :)


StandartinėParašytas: 16 Spa 2011, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
sveikinimai prizininkams ir visiems lenktyniavusiems BMW. BMW šiemet dominavo mini žiede - smagu.
ačiū ištikimiems pagalbinikams ir sirgaliams - be jūsų niekaip.

paskutinis etapas man buvo kiek sėkmingesnis, negu keli ankstesni. nors pakabos kietumo problemos taip ir nepavyko išspręsti, tačiau pridėjus papildomo balasto buvo geriau nelygioje trasoje. 'viršsvorio' turėjau apie 60kg. geresnis važiuokės elgesys papildomu svoriu apkrovus galinę ašį padėjo kvalifikuotis 3 vietoje. pirmą važiavimą taip ir baigiau 3-čias, visai be jokių artimų kovų. bet taip gavosi, kad Audrius 'pametė' Jokerį ir tokiu būdu aš pirmame važiavime gavausi 2-as. antrame važiavime į startą stojau 7-tas. pirmo posūkio incidentų pavyko išvengti juos apvažiuojant. šiame važiavime aiškiai jautėsi tas 60kg 'viršsvoris'. ketvirtam posūkyje po starto turėjau galimybę aplenkti Tomą Šutinį, bet jis būdamas gerokai lengvesnis bėgėjosi greičiau ir laimėjo 'dragą'. gaišau laiką likusioje pirmo rato dalyje ir todėl iškart nėriau į Jokerį. bet tada gavau Klaudijų priešais, nes jis antrą važiavimą startavo priekyje ir pirmame rate daug nesugaišo. jis gerai gynėsi, uždarinėjo vidų, labai gesino greitį posūkiuose ir išnaudojo mano svorio perteklų ir negebėjimą bėgėtis po lėto posūkio. dėl tos kovos važiavom lėčiau, prisivijo T.Šutinis, kurį buvau aplenkęs per Jokerį, ir kartą bandant Kaudijų imti žemesne pavara neįjungiau sekančios, todėl T.Š. prašoko į priekį. bet neilgam, nes dar tame pačiame rate jis padarė klaidą ir išlėkė. gera kova su Klaudijum toliau tęsėsi iki pat finišo - buvo smagu :) drifto ten neturėjo būti - driftas atima laiko - bet taip jau ten tame įkarštyje gaunasi :)
filmavau šį kartą atgal, tai visų grožių nesimato, tik kažkiek starte veiksmo, o paskui tik vėjas ir lekiantis betonas.
I važiavimas
II važiavimas


StandartinėParašytas: 17 Spa 2011, 08:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
:) o cia is Lino video matosi dar vienas mano susistumdymas, apie kuri buvau pamirses jau, su kitu kompaktu, po kurio gaves niuksa i galini sparna truputi islekiau sieno papjaut :) ir praradau 2 pozicijas:
http://www.youtube.com/watch?v=OLUdwYSbXQw&feature=player_detailpage#t=91s


StandartinėParašytas: 17 Spa 2011, 10:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.05
Amžius:
39
Pranešimai:
4
Miestas:
Kaunas
Sveikinu visus pabaigusius Mini ziedo sezona, bet velgi pirmame vaziavime 62Nr. padarytas grubus falstartas uzduoda klausimu apie teiseju kompetencija ar salciaus komandai tai galima?


StandartinėParašytas: 17 Spa 2011, 11:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
ozas rašė:
Sveikinu visus pabaigusius Mini ziedo sezona, bet velgi pirmame vaziavime 62Nr. padarytas grubus falstartas uzduoda klausimu apie teiseju kompetencija ar salciaus komandai tai galima?

Sveikinimai ir tau - puikiai lenktyniavai šį sezoną.
Tą falšstarto atvejį geriau xtra forume diskutuoti - ten daugiau mini žiedo dalyvių ir pats organizatorius rašo ir skaito. Manau visi paskui Nr. 62 stovėję lenktynininkai akivaizdžiai matė tą flašstartą ir turėjo apie tai kalbėti su lenktynių vadovais iškart po pirmo važiavimo, nes tai lėmė jų surinktus taškus ir išsidėstymą antrame starte. Neaišku, kodėl jie to nepadarė - vieniems gal buvo dzin, o kitiems gal buvo įdomiau stoti labiau priekyje antrame starte. Iš esmės dabar šitą klaidą taisyti kaip ir neteisinga, nes nežinia kokie būtų buvę antro važiavimo rezultatai, jeigu išsidėstymas starte būtų buvęs kitoks
(ir Tomo A. automobiliukas gal nebūtų apibaladotais šonais :))
PS: žiūriu organizatoriai į savo www puslapį įdėjo mano II-ojo važiavimo video, o I-ojo, su savo komandos nario falšstartu, ne. O kodėl? :)


StandartinėParašytas: 17 Spa 2011, 12:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Is tiesu false start'as buvo dvieju auto: 62 ir lygtais 41, tik is Lino pozocijos to nesimato - matosi tik dumas sone :) . Na jeigu mano kamera butu filmavusi tai butu matyt... Na jie siuo atveju kaip ir pozicijos nelaimejo net ir pajudedami anksciau, nes vis tiek teko sustabdyt ir startuot is naujo - matyt del to teisejai nusprende ju nebaust. Bet pritariu tai nuomonei, kad taisykles turetu buti vienodai taikomos visiems - tam jos ir yra taisykles ir interpretacijoms cia vietos neturetu likti. Aisku rezultatu dabar pakeisti jau negalima - na is tiesu ir nereikia, taciau paaiskinimo siam sprendimui manau butu galima pareikalauti su intensija kad ateityje butu aisku kas ir kaip.


StandartinėParašytas: 17 Spa 2011, 12:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
pajudėti iš vietos negalima, nesvarbu, kad paskui sustoji - nebestovi starto vietoje.
o pagal dūmus spręsti nėra jokios prasmės.


StandartinėParašytas: 19 Spa 2011, 21:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
E36 318is sport edition build


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery