Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šioje srityje renkama informacija apie įvairius servisus ir jokios diskusijos nevyksta. Galimi tik teigiami arba neigiami atsiliepimai apie servisų darbą. Pranešimai atsiranda tik gavę moderatoriaus patvirtinimą.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2004, 08:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.27
Amžius:
41
Pranešimai:
351
Miestas:
Vilnius
Specializuotas BMW - MINI servisas Vilniuje:

> kompiuterine diagnostika
> kokybiskos atsargine dalys


Mus rasite Vilnius, Sietyno g. 8
tel. 852450027, 868695047

o jei bus kokiu kl. rasykite i PM kuom galesim tuom padesim ;)

Skelbimas:


Paskutinį kartą redagavo Audrius 22 Spa 2008, 10:34. Iš viso redaguota 4 kartus.

StandartinėParašytas: 26 Bir 2012, 14:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Atsiliepimai (asmenines forumieciu nuomones):

["paliava"]Teko apsilankyti siame servisiuke pirmadieni.
Servisas nedidelis, bet paliko teigiama ispudy tvarka paciame servise ir gera darbo kultura. dirba zmones tikrai labai tvarkingai. ir bent jau kas liecia tuos darbus kur dare man (vairo uzrakto mexanizmo remontas) - ka daryt zinojo ir padare.

["dakaras"]saunus servisiukas. buvau ir dar vaziusiu.

["Adomas"]man keite termostata. puikiai atlieka savo darba ir ismano visa darbo specifika.

["Piktas_pinigas"]na pagaliau ir as turejau proga apsilankyti sioj kontoroj.
Nedickas, tvarkingas, servisas. Aptarnavimas pakankamai greitas, malonus ir nebrangus. Aptarnavo pats Audrius. Labai kvalifikuotai.
Aisku mano masinai nieko neremontavo, tik diagnostika atliko, bet akivaizdu kad vyrai su rankom ir su galva nesusipyke :)
Rekomenduoju.

["Jaroslav"]geras servisas :wink: pats lankiausi ir kitiems patariu :lol:

["Diaboliq"]liuks servisas , liuks aptarnavimas, liuks kainos :wink:

["robertasas"]Tik norejau padekoti Audriui uz gerai atlikta darba 8) ačiū

["w919"]negirsiu ir nepeiksiu Audriaus ir jo serviso nes jame nebuvau. :) Bet uztai dvi savaites bandziau prisiprasyti ten priimamas. Per ta laika du kartus buvome sutare "atvaziuok, bet dar susiskambinam" , ir du kartus po to Audriaus telefonas buvo isjungtas arba jis nekele ragelio. Nors skambinau ne po viena karta, bet Audrius ne karto nesurado laiko perskambinti.
Esu tikras, kad aptariamas servisas yra labai geras, bet po dvieju savaiciu laukimo ir skambinejimo jau praradau nuotaika laukti ju malones. :)
Sekmes darbuose. :)

["Andriuch_a"]atsiliepimai geri, bet prisiskambinti neimanoma :((((

["BMW.SauberF1Team"]Mano ziuriu zinute irgi pratrynet - idomu kiek BMW klubui 'sumokate' (nebutinai pinigais), kad reklamuotu jusu servisa :? Galiu tik pasakyti, kad rimtus darbu nelabai Audrius atlieka, ypac kas liecia motora. Man atrodo kad del patirties stokos. Ir biskeli nesaziningas yra :wink:
Turiu pazistama, kuris gerai pazista Audriu. Apie ji kalbejo tik gerai, kad technika domejosi nuo mazens, BMW ir pan. Todel ir atidaviau masina jam tvarkyti. Bet jei padarai klaida - reikia ta pripazinti.
O apibendrinant - as irgi padariau klaida, gana didele. Iseidamas is serviso kaip ir neturejau priekaistu. O atsirado nuvaziavus i kita servisa - bet tai jau saukstai po pietu. Nebekelsiu cia daugiau bangu.

["Slava"]Noreciau padekoti Audriui uz puikiai atlikta darba! ačiū!
Negaliu patiketi kad isejo atsikratyti situ hemoroju! :oops:
ABS/ASC gedimas ir pastoviai durniojantis skydelis jau vede is proto!
Viska sutvarke kokybiskai ir uz priimtina kaina!
ačiū!
P.s: Jei net eiles pas Audriu butu 2 menesiai, vis tiek vezciau savo bolida tvarkyti tik pas ji! :wink:

["zydriusbmw"] sukciu ir lupiku servisas.pralaiko masina visa diena po menesio laukimo ir tik sugeba neaiskia diagnostika padaryti. savo akim maciau kaip lupa bmw vos nenaujas vaziuokles dalis ir keicia naujomis. Kai meistriuko paklausiu kam cia to reikia?patylejo ir dingo. o as zinau,kad galetu kitiem parduoti kaip devetas.VAGYS

["Firework"] Labai puikus servisas. Nedidelis, bet jaukus. Turėjau problemų su E39 Xenon žibintais (reflektorių laikikliai nukepė ir nėjo jų reguliuoti), tai nuvažiavus į Krasta Auto pasiūlė keisti visą lempą, o už ją paprašė 4 tūkstančių + darbas... Pirkti naudotus žibintus (kurių likęs gyvenimo laikas vėlgi neaiškus) kainuoja 1200 litų (du žibintai, nes po vieną praktiškai niekas nepardavinėja). Nuvažiavus į Autvadita abu (!) žibintus sutvarkė už 250 litų. Sutaupėt man velniškai daug pinigų! Rekomenduoju!

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


Paskutinį kartą redagavo PrakalejaS 11 Bal 2007, 08:41. Iš viso redaguota 2 kartus.

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery