Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Bir 2024, 09:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šioje srityje renkama informacija apie įvairius servisus ir jokios diskusijos nevyksta. Galimi tik teigiami arba neigiami atsiliepimai apie servisų darbą. Pranešimai atsiranda tik gavę moderatoriaus patvirtinimą.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 248 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Lie 2007, 17:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.03
Amžius:
45
Pranešimai:
1543
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E64 M6
G32 630xd
MB W126
GAZ 22
O apie koki tu cia servisa :?:


StandartinėParašytas: 10 Lie 2007, 20:13 
  
 
 
Apie ta pati 8) , nenoriu mineti nes vyrukai dirba neblogai tik nelabai nori garantiniu apsiimti keisti tai tokius briedus :? ir varo. O siaip visai nieko dirba tik tikrintis reikia kitur o pas juos galima varyt taisytis. Beje gal dar reiks pas juos apsilankyti tai paskui ka nors pagadins :D


StandartinėParašytas: 11 Lie 2007, 07:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.09.26
Amžius:
44
Pranešimai:
1340
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E9 3.0 CSi M30 '72
E24 635 CSi M30 '89
E31 850 Ci M70 '93
K43 K1200R '08
Bugis rašė:
Apie ta pati 8) , nenoriu mineti nes vyrukai dirba neblogai tik nelabai nori garantiniu apsiimti keisti tai tokius briedus :? ir varo. O siaip visai nieko dirba tik tikrintis reikia kitur o pas juos galima varyt taisytis. Beje gal dar reiks pas juos apsilankyti tai paskui ka nors pagadins :D


Gerbiamasis, sita tema ir yra sukurta ne emocijoms islieti, o geriems zmonems suzinoti, kur neverta apsitarnauti ar remontuotis. Todel rasyti "apie ta pati" arba "dar viena" neminanat kuri tiksliai nereiketu. Arba tiksliaia kas prie ko, paremta faktais arba nieko. ačiū

_________________
Protect me from what i want


StandartinėParašytas: 11 Lie 2007, 09:13 
  
 
 
Tada nieko :D :P noriu pasakyti kad nepasikliautumet vienu nuomone apie jusu auto stovi ar apie sveikata ir t.t pasidometi reik ir pas kitus


StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 00:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
As ir karta padejavau del darbu kainu, tai man meistras: masina sena, bet detales tai naujos :)


StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 13:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.29
Amžius:
41
Pranešimai:
736
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 730i (Ex)
E32 730i ShadowLine (Ex)
E38 740i (Ex)
E65 745i (Ex)
E38 750i ShadowLine (Ex)
E66 750Li (Ex)
F02 750Li (Ex)
E53 X5 4.8iS (Ex)
E70 X5 LCI (Ex)
E71 X6M LCI (Ex)
G05 X5 45e
E38 740i
Skype:
evelstorm
na, nepagailesiu komplimentu AUTVADITOS servisui! 8) Shaunuoliai vyrai, as pavelaves atlekiau is Sventosios kad pakeist pas juos siokia tokia variklio detale (su kuria buvo p****vos :shock: ) ir jie apsieme daryt, kad ir po darbo teko padirbet! Shaunuoliai!
:roll: 8)

_________________
Menas būti išmintingam - žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio ...


StandartinėParašytas: 16 Lie 2007, 21:50 
  
 
 
Jurgis rašė:
"DIZRIDA" Kaune ](*,) buki kaip avinai,kaip dar tokiems leidzia variklius gadint ir zmones apgaudinet,nerasyciau jei ne islindusios bedos po ju remonto,zodziu skundziausi jau pernai ju darbu kai nuvariau E34 525TDS pakeisti grandine ir itempeja del apsuku plaukiojimo ir trukciojimo vaziuojant,uzsiprase 550lt. ok maniau nes nebuvo kur dingti atostogos ant nosies,skambina po keliu dienu sako starteris gatavas,remontas 520lt. durni pagalvojau ir nuveziau is sroto uz 150lt. skambina po to vel,sako pas tave pagrindinis kompas nusproges,radau nuveziau,klausiu kiek dabar darbai kainuos,apie 750lt.skambina po keliu dienu sako jusu auto sutvarkyta viskas ok 1350 lt. nuvaziuoju klausiu kas per santykiauti... darbu kaina jau buvo aptarta,tai jie sako reikejo pakeisti pgrindini purkstuka,siurblio valdymo kabeli,isiurbimo ismetimo tarpines,dar kazkokia smulkmena tiksliai nepamenu,bet ne uz 600lt. :?: lipu vaziuoju,griztu iki ju,sakau situcija tokia turiu 1000 lt.norit imat,sutiko tik dar paprase 50lt. pasiuliau kita diena nuvezti,ir ka manot ar simptomai isnyko,ne,nuvarau kita diena 50 lt. paduodu ir sakau niekas nepasikeite,tai sako cia visu tds'u liga sirblio valdymas durniuoja,klausiu gal galima pareguliuot,sako galima,palieku auto ir pasiimu vakare is tos pacios vietos,klausiu ziurejot,priemejas klausia kazkokio vaikigalio,tas sako jo viska pagal kompa sureguliavom,isvarau,kol saltas variklis viskas puiku,susyla vel ant laisvu plaukioja apsukos ir trukcioja vaziuojant,po kazkurio laiko vel as pas juos,jie man vel ta pati suda-siurblio valdymas 100% klausiu ka daryt ,kesti i nauja 2000lt. su darbais,tiek to kol vaziuoja nelysiu,taip ir prvazinejau beveik metus kol neperkaito variklis,tik pas juos jau tikrai nesikreipiau,draugas parekomendavo meistriuka dirbanti savo garaze,nutenpiau ten,apziurejo mazdaug aptarem
darbu detaliu kainas,ten ir palikau,apytiksliai reiks
tarpines~200lt mokejau 150lt
galvos tikrinimas slifavimas 60lt jei virins uz cilinndra 100lt ačiū BMW DIEVUI galva sveika 60lt
hidromovos~300lt mokejau 175lt
voztuvu gumytes 24lt
teplas+fitras 80lt
antifrizo 15lt
darbai tik 350 lt
isardzius dar vandens pompa paaiskejo nusprogus 120lt
ismetimo kolektoriaus tarpine kuria keite dizrida pradegusi 33lt
pats patikrino zvakes,viena bloga keite 10lt
ptikrino ternostata-geras,kai nuvaziavau pas ji pirmas klausimas buvo kas pries tai tvarke varikli,net pasimeciau ,sakau dizrida,sako ziurek galvos varztai kai kurie pertemti kai kuriuos vos ne pirstais isuko,kolektoriu tarpiniu smeiges tas pats,kelios net nutruko atsukant zodziu tarpine pradegusi 3 vietose kur ir isdegino antifriza ir uzkaito variklis,grandine nekeista,purkstukas senas,o kas pikciausia tai kad dizrida su savo kompiuterine diagnostika nesugebejo nustatyti degimo kampo,kuri zmogelis tiksliai nustate pas save garaze,tik man nieko neminejo,pasiemiau savo auto vakar puse dienos pravazinejau ir neptikejau kad jokiu plaukiojimu ir trukciojimu,net vakare paskambinau paklausti jo ar ka nors krapste prie siurblio,sako tik degimo kampa surinkes varikli nustate ir tiek,tai dabar ir variklis tyliau dirba ir as ramus,zodziu garsus vardas nenusako darbu ir aptarnavimo kokybes,tik didelias kainas,daugiau jokiu rekalu su dizrida manau neturesiu ir kitiems siulysiu geriau remti smulkiuosius verslininkus :wink:
ziuriu ne tu cia vienas nuo dizridos nukentejas :D tai va mano auto e 36. 2,5 tds pas mane lygiai tokia pati situacija kaip ir pas tave... salta veikia puikiai. o karsta visa trukcioja plavineja... tai va pirma syki nuvariau i dizrida :D priejo tox vienas meistras :D sako uzkur paziuresim... nu uzkuriau... tas iskart sako viskas aisku :D nu zjb galvoju jei viskas aisku tai gerai... galvoju padarys viskas bus ok :D tai va jie nusprende kad ten pas mane skyvas parejas :D nu zjb :D sumokejau as uz nauja skyva 1100 lt pasijamiau masina vel... ir ta pacia diena atidavioau atgal nes vel tas pats buvo :D tai jie poto man skambina sako SMAGRACIUI ragas.... :D pakeite smagrati vistiek tas pats... :D uz smagrati palikau berods 1200 lt... :D as kaipir retai bunu lt... :D tai ta masina pas juos jau stovi 2,5 menesio ;D absurdas... tai va... poto jie man sako kad siurbliui [CENZŪRA] .... nu gerai sakau davai dekit nauja siurbly reikalinga man masiona....nes bujau jau lt... o be masinos tai patys zinot kaip negerai buna :( .. vnz idejo nauja siurbly jie man... uz kuri as buvau pasiruose sumoketi 5000 lt (NAUJA) ...ir ka galvojat... vel tas pats bibis.... krc mane taip uzpiso ta DIZTRIDA .... idejo mano sena siurbly ... poto sako kad kompui ragai... tai dabar jie man iesko kompo ir negali rast numeriuku tokiu paciu.... jau dvi savaites kompoiesko...o masina pas juos 2,5 men... :D tai va gryztu i lietuva varysiu atsijimt masinos.... :( vzn labai nepatenkintas ta diztrida... dar paskambinau jie sako ieskom ieskom kompo...ka sakau sunku rast labai...nu sako numeriukus reik atitaikyt.... tai jis man sako poto sako... tai tu gal pats paieskok kur nors to kompo.... :shock: :shock: :shock: as apakes karoce..,. servisas skaitosi!! vnz nevarykit niekas ten taisyt masinos... nes man jau nervai nelaiko!!! :(
p.s gal kas galetu ka nors pasiulyt kur galima butu susitvarkyt savo tacka i pm. :)


StandartinėParašytas: 17 Lie 2007, 18:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
Boscho servisas, diagnostika - randasi prie buvusios krastos, visai salia Zaibo rato. Nepatariu ten vaziuoti - darbininkai gana normalus, kurie suka detales, bet sefas o ypac pats diagnostiku atlikinejas - paskutiniai lopai, pasikele ir neatsakantis uz savo darba. NESIULAU!


StandartinėParašytas: 19 Lie 2007, 10:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.05.18
Amžius:
47
Pranešimai:
279
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46 318d
Panevezio KEMI........... ](*,) Vakar susiduriau, tai ten daugiau nebevaziuosiu, nes negana to, kad nezino, kokioje vietoje kokie tepalo spaudimo davikliai turi suktis, dar ir "kabina makaronus", kad tik daugiau pinigu islupti.......... O buvo taip. Zmonos Golfukui buvo uzsidegusi tepalo spaudimo lempute, bet taip idomiai - varikliui dirbant laisvomis apsukomis, tepalo spaudimo lempute nedege, o pakelus apsukas ir sukelus tepalo spaudima, pradedavo mirkseti. Pats variklis nekale, todel akivaizdu, kad kaltas buvo kazkuris daviklis (Golfe jie yra du). Kadangi pries tai kelias dienas jau buvau praleides garaze keisdamas galini variklio salnika, sankabos diskeli ir kitus dalykus prie to paties ardymo, o davikliai yra pakankamai trapus dalykas, nes juos lengva persukti, nutariau geriau sumoketi kelis litus ir nuvaryti pakeisti tepalo spaudimo davikli pas meistrus. Pasirinkau Panevezio KEMI, nors pries tai jau buvau skaites Pikto pinigo atsiliepimus apie si servisa #-o . Ten man persuke viena is tepalo spaudimo davikliu, taciau niekas nepasikeite - tepalo spaudimo lempute taip pat dege.......... Tada paklausus, kame reikalas, meistras taip gudriai paklause, ar automobilis varomas dujomis (tai buvo akivaizdu, nes duju reduktorius gi po kapotu :)), o atsakius, kad taip, pasake, kad jis yra elektrikas, o ne varikliu meistras, taciau mano, kad variklyje nebera tepalo spaudimo, nes automobilis varomas dujomis ir dujos "suede varikli" :shock: :shock: :shock: Suprantu, jei kalba eitu apie variklio kompresija, bet cia - dujos ir tepalo spaudimas.......... man kazkaip nesirisa.......... Paprasius pamatuoti tepalo spaudima variklyje, jis tai daryti atsisake pabrezdamas, kad jis ne varikliu meistras, o elektrikas, ir kad jis padare tai, ka jam liepe, t.y. persuke tepalo spaudimo davikli.
Po tokio "meistro" paaiskinimo, supratau, kad nieko gero neiseis, todel sumokejau kelis litus ir isvaziavau pats aiskintis, kame reikalas. Veliau paaiskejo, kad "meistras-elektrikas" ne toki teplao spaudimo davikli isuko, koks turejo buti. Isukus toki, koks ir turejo buti, tepalo spaudimo lempute uzgeso.
Veliau dar buvo noras nuvaziuoti pas ta pati meistra ir paaiskinti, kad ".......del tepalo spaudimo lemputes degimo buvo kaltas slegis padangose, nes esant minkstesnems padangoms varikliui sunkiau "vezti" automobili, variklis atlieka didesni darba ir labiau kaista, tuo paciu labiau kaista tepalas, jis skysteja, todel esant suskystejusiam teplaui ir nebuvo jo spaudimo, toel ir dege lempute...... prisiputus padangas atsirado ir tepalo spaudimas variklyje..........", bet patingejau ten vaziuoti, aiskintis ir nervintis......... :) Tokia mano istorija :)


StandartinėParašytas: 23 Lie 2007, 14:23 
  
 
 
"BALSANA" vilniuje prekiauja ratlankais ir padangom, jau menesy negali pakeist vienos padangos ant kurios isoko guzas :evil: sudmaliai


StandartinėParašytas: 24 Lie 2007, 17:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.21
Amžius:
43
Pranešimai:
529
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 M5 3.6i S38 89'
E39 520D 01'

Ex. E39 540i manual 97'
Ex. E38 750 M73 96'
Ex. E32 m60 b30 V8 92'
Ex. E34 m20 b25 89'
Ex. E28 m20 2.7ie 85'
Ex. E28 m20 2.8i 83'
Ex. E30 m10 1.6 83'
Delada Vilniuje. Nemoka su keltuvais net dirbt,apibraize slenkscius keldami automobili,o ta pastebejau tik po serviso :oops: Kubiliaus g. Vilnius.

_________________
///M POWER ,tai daugiau nei kazkas tokio...


StandartinėParašytas: 27 Lie 2007, 20:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.10.05
Amžius:
46
Pranešimai:
98
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Ford Focus Turnier I, 2001, 1,8 TDI
BMW.SauberF1Team rašė:
Boscho servisas, diagnostika - randasi prie buvusios krastos, visai salia Zaibo rato. Nepatariu ten vaziuoti - darbininkai gana normalus, kurie suka detales, bet sefas o ypac pats diagnostiku atlikinejas - paskutiniai lopai, pasikele ir neatsakantis uz savo darba. NESIULAU!

Na neiškenčiau. Diagnostikos atlikėjas gal ir lopas. Meistrai amžinai girti. MB 124-am stabdžių kaladėles keitė savaitę, o E46 2,0D veleno škyvą keitė irgi savaitę, nes abiem atvejais visą savaitę gėrė. Bet jau šefas tikrai žmogiškas. Visada galima susitart. Ai, tiesa, viršininkei kažką darė Audi 80 cabrio, tai paleido neprisukę ratų. :roll: :wink:


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2007, 17:07 
  
 
 
Napatarciau patiketi savo automobilio i alytaus A1 autoservisa(!) cia meistrai net nesugeba suvokti kad i grioveliais isvagota guolio deti negalima. ir veliau issiaiskinus kad del ju neapdairumo pramuse dezes salnyka jie pareiske kad mane jog "laikys".


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2007, 11:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.20
Amžius:
36
Pranešimai:
3393
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E32 735 86`
ex E34 525 89`
ex E34 520 89`
ex E34 525tds 93`
ex E36 318IS 93`
ex E39 528IA 98` Shadowline
ex E34 525i Touring 93`
ex E64 645CI 04` Manual
E39 525d 03`
E61 530XD 06`
Skype:
solidnas
Taigi,nusiskundima pareiksiu ir as.Zodziu problema buvo tokia,mano automobiliui reikejo atlikti pakabos remonta-pakeisti vairo trauke,sailenblokus ir kitus komponentus.Nuvaziavau i Vilniuje,Kareiviu gatveje esanti A1 servisa.Paprasiau,jog atliktu issamia automobilio pakabos apziura ir sudarytu darbu samata,nustatytu remonto kaina.Bendra samata sieke 1200lt kartu su remonto islaidomis.Gavau remonto lapeli ir pazadejes grizti ir suremontuoti isvaziavau namo.Po poros dienos,nuvariau jiems savo automobili,palikau ju paciu sudaryta pakabos gedimu sarasa ir pasakiau,jog sutvarkytu.Vakarop man apskambine meistrai,pranese,kad galiu atsiimti automobili,paklausus kokia kaina,jie pasake-2200lt :shock: :shock: Atvykus i servisa ir pakelus triuksma,meistrai pakele masina ir parode pakeistas dalis,taciau daug is ju buvo keistos be mano zinios,neatsiklausus,be to motyvacija buvo,jog nebuvo galima palikti senu daliu.Ypatingai itarima sukele
detaliu pakeitimo laikas,del kurio priklause ir kaina.Bendra detaliu kaina sieke 900lt,o uz remonta 1000lt :shock: .Panasu vaizda maciau ta pacia diena,kai zmogus atejes masinos turejo moketi uz tai,ko neprase.Va taip va,nerekomenduoju A1,kosmines kainos,dirba vieni nesusiprateliai.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2007, 13:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.29
Amžius:
41
Pranešimai:
736
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 730i (Ex)
E32 730i ShadowLine (Ex)
E38 740i (Ex)
E65 745i (Ex)
E38 750i ShadowLine (Ex)
E66 750Li (Ex)
F02 750Li (Ex)
E53 X5 4.8iS (Ex)
E70 X5 LCI (Ex)
E71 X6M LCI (Ex)
G05 X5 45e
E38 740i
Skype:
evelstorm
o reikejo tiesiog pravaziuot 50 metru toliau uz A1 ir padarytu tau ta pati tik geriau uz kokius 600lt mazdaug (nzn ka tau keite) 8)
klausyk ka vyresni sako :twisted:

_________________
Menas būti išmintingam - žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio ...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 248 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery