Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 10:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.13
Amžius:
43
Pranešimai:
128
Sveiki, keletas klausimu, kokiomis nuolaidomis kokiose firmose gali naudotis klubo nariai? Kiek reg.nariu yra klube siuo metu? Kiek klubo nariu (vidurkis jeigu galima) susirenka i klubo organizuojamus suvaziavimus? Bei pastebejimas..Manau sumazinus nario metini mokesti Jus kaip klubas, gautumeti visapusiskai geresni rezultata.Vis tik tikrai yra daug zmoniu kurie noretu istoti i kluba bet baiminasi tu 240Lt per metus.Pvz: audi klubas, stojamasis mokestis 50lt, metinis mokestis 100lt, klubo nariu skaicius milziniskas:)Suprantama, negalima "nusipiginti iki audi lygio :lol: ,bet galbut Jums verta pasvarstyti apie kazkokius stojimo i kluba taisykliu pakeitimus-pataisymus (nario metinio mokescio atzvilgiu) .Nenoriu kartotis taciau tikrai manau jog sumazinus nario metini mokesti Jus kaip klubas gautumete ir didesni nariu skaiciu ir daugiau lesu :P Vistik krize ir dauguma zmoniu skaciuoja "kapeikas" ir geriau jas nusprendzia panaudoti kitur,pvz kad ir issipirkti privalomaji civilini draudima 1 metams :PPaprastas pavyzdys:jeigu zmogus vazineje su [E65 - E66], tai kas jam reiskia sumoketi tuos 240lt i metus :) o galbut yra zmogus kuris isigijo tvarkinga [E30] uz paskutinius pinigus arba galbut ne uz paskutnius pinigus taciau jam teko kazkiek laiko pataupyti ant sio auto,ir tikrai noretu tapti klubo nariu.. :P manau minty pagaunate link kur suku,tikrai nebandau pasakyti kazka panausaus jog zmogus vazinejantis brangesniu auto negu kad kazkas turi moketi daugiau.Tiesiog visi jaustusi geriau jeigu visi zmones turetu "lygias" galimybes istoti i BMW kluba. Zodziu cia ne mano reikalas ir pan.(jauciu kad labai jau isigilinau i sita nario mokesti :D )tad busiu tikrai dekingas jeigu sulauksiu atsakymu i savo klausimus.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 11:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.08
Amžius:
38
Pranešimai:
558
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
F11 N47ND20 12’
_________________
E46 M54B22 02'
E.x.E36 M52B25 95'
Ex. E36 M50TUB25 93'
Ex. E36 M43B16 95'
Nikas:
Elfux
Netingek ir paskaityk temas esancias zemiau.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 11:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.07
Amžius:
40
Pranešimai:
185
Miestas:
Vilnius - Kaunas
Automobiliai:
E36/5 323ti '98
Nissan 300ZX '90
Nissan Almera GTi '97
Temos autoriui: neperkelinek savo asmeniniu problemu kitiems. Net ir tokiems kaip as, kuriems buvo idomu paskaityti, ka cia raso, gal but, busimasis bmw klubo narys ;)

Antra - jeigu yra geru galvu finansavima galima rasti ir be didelio nariu skaiciaus. Manau, kad kuo didesnis nariu skaicius, tuo maziau "klubinio" bendravimo. Tu tiesiog negali pazinoti VISU, todel ir susitikimai tampa saltesniais


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 11:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.13
Amžius:
43
Pranešimai:
128
Vasiukas rašė:
Temos autoriui: neperkelinek savo asmeniniu problemu kitiems. Net ir tokiems kaip as, kuriems buvo idomu paskaityti, ka cia raso, gal but, busimasis bmw klubo narys ;)

Antra - jeigu yra geru galvu finansavima galima rasti ir be didelio nariu skaiciaus. Manau, kad kuo didesnis nariu skaicius, tuo maziau "klubinio" bendravimo. Tu tiesiog negali pazinoti VISU, todel ir susitikimai tampa saltesniais


na cia tikrai ne mano asmenines problemos perkelinejamos "kazkam", prasau neklaidinti saves bei kitu :!: My point kad tikrai yra zmoniu kurie neturi "tokiu" pinigu bet tikrai noretu istoti i kluba, ir yra tikrai tokiu nariu kur neturi "tokiu" pinigu, taciau yra visa galva vertesni tapti klubo nariais negu kad kazkas susimokejes tuos 340Lt :wink: zmones ir skaldosi i 2 puses, vieni organizuoja meetus kaip off BMW klubo nariai..Kiti,kurie nera klubo nariai, renkasi kazkur kitur, mazomis grupelemis ir diskutuoja :) Gaunasi kaip 2 frontai, vieni ten kiti ten, nors visi varuoja BMW :roll:

P.S. Jeigu as rasiu nors viena aspekta kuris man bus aktualus ir del ko as galesiu moketi nario mokesti as i kluba istosiu.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 11:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.17
Amžius:
48
Pranešimai:
1459
Miestas:
Kaunas
Skype:
voverle
logix rašė:
[
na cia tikrai ne mano asmenines problemos perkelinejamos "kazkam", prasau neklaidinti saves bei kitu :!: My point kad tikrai yra zmoniu kurie neturi "tokiu" pinigu bet tikrai noretu istoti i kluba, ir yra tikrai tokiu nariu kur neturi "tokiu" pinigu, taciau yra visa galva vertesni tapti klubo nariais negu kad kazkas susimokejes tuos 340Lt :wink: zmones ir skaldosi i 2 puses, vieni organizuoja meetus kaip off BMW klubo nariai..Kiti,kurie nera klubo nariai, renkasi kazkur kitur, mazomis grupelemis ir diskutuoja :) Gaunasi kaip 2 frontai, vieni ten kiti ten, nors visi varuoja BMW :roll:

P.S. Jeigu as rasiu nors viena aspekta kuris man bus aktualus ir del ko as galesiu moketi nario mokesti as i kluba istosiu.


kas tas yra "off BMW klubo nariai" .....?
Tai niekada nebus , kad VISI susirinktu i viena vieta ...

_________________
vat teip vat:) ...ir ne kitaip!


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 12:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.13
Amžius:
43
Pranešimai:
128
zodziu,nenoriu kelti bangu, sia tema pakuriau ne tam kad santykius aiskintis su BMW klubu ar pan.tiesiog ieskau kazkokiu svariu argumentu kurie leis man bandyti istoti i kluba ir sumoketi reikiama mokesti.PEACE


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 12:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.17
Amžius:
48
Pranešimai:
1459
Miestas:
Kaunas
Skype:
voverle
Logix :))) jokiu bangu ir nekeli.

Man tik idomu nu :)) peace....

_________________
vat teip vat:) ...ir ne kitaip!


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 12:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
Šioje temoje tu tikrai negausi atsakymo į savo klausimą.

Patikrintas ir nieko nekainuojanti būdas yra tapti kandidatu. Juo būdamas galėsi dalyvauti visuose klubo renginiuose metus laiko. Ir vėliau įvertinsi ar tau yra poreikis priklausyti šiam klubui ar ne. Jei patiks, tai neskaudės širdis ir dėl 240 Lt per metus(kas dažnai yra tik lašas jūroje palyginus su visa suma išleidžiama klubinei veiklai ).


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 12:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.13
Amžius:
43
Pranešimai:
128
Voverle rašė:
Logix :))) jokiu bangu ir nekeli.

Man tik idomu nu :)) peace....


off BMW klubo nariai= officialus BMW klubo nariai :) As,kaip kievienam tinklapio naujokui dera, susipazinau su taisyklemis bei kita butina info norint tesingai viskame dalyvauti.Dabar bandau atrasti keleta svariu aspektu kurie man leis bandyti stoti i Jusu kluba ir kad tie svarus argumentai man neleis galvoti jog ismeciau ir toliau metu pinigus i "bala" :)


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 12:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.17
Amžius:
48
Pranešimai:
1459
Miestas:
Kaunas
Skype:
voverle
tada patariu dazniau dalyvauti pradzioj forumieciu veikloje. Paskui klubo renginiuose, dazniau bendrauti su klubo nariais... tada greiciau tuos aspektus surasi :))) vien tik skaitydamas foruma esmes nepamatysi :)))

Net jei siais metais klubo renginiai daugiau uzdari, taciau yra daugybe kitos veiklos, kurioje dalyvauja nemazai klubo nariu bei forumieciu... Todel wellkom taip sakant :)

sekmes

_________________
vat teip vat:) ...ir ne kitaip!


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 12:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.07
Amžius:
40
Pranešimai:
185
Miestas:
Vilnius - Kaunas
Automobiliai:
E36/5 323ti '98
Nissan 300ZX '90
Nissan Almera GTi '97
Pasiulymas tapti kandidatu, manau, teisingiausias


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 16:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
logix rašė:

Siaip jauciasi kad forumas tai normalus ne taip kaip kitur (forumu patirti turiu nemaza :) ) bet visgi idomu butu pasizvalgyti bei paziureti kuom "kvepuoja" BMW klubo nariai per susitikumus..Manau kazkada bandysiu kadidatuoti i BMW kluba kaip kad minejo jog tokia galimybe yra, bet man toks statusas (kaip kad BMW klubo "kadidatas")butu reikalingas tiktai 2-3 kartams atlekti i tikru BMW nariu susitikimus, manau tiek tikrai uztektu kad apsispresti galutinai..1 metai naudotis viskuom, kaip BMW klubo kadidatui man bus tikrai per daug, as to ir nesiekiu ir man tas nereikalinga, jeigu aplinka bei zmones normalus, tikrai uzteks keletos kartu apsispresti ir tik beliks susimoketi bei istoti i bendruomene :wink:

Būdamas kandidatu tu tiesiog gauni teisę dalyvauti klubo renginiuose(uždaruose taip pat). Daugiau kitų teisių ar privilegijų kandidatai kaip ir neturi. O kaip dažnai tu naudosiesi suteikta teise, čia jau tavo asmeninis reikalas. Svarbu pačiam suprasti ar tu vis dar nori į klubą, bei kad dabartiniai nariai galėtų įvertinti ar mums reikalingas toks naujas narys(pagal elgesį renginių metu).


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 16:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.28
Amžius:
44
Pranešimai:
1145
Miestas:
Panevezys
Pagal tavo isakytas mintis(logix) daugiau nori ieskoti naudos negu pats kazka atnesti,nesupyk cia tik man taip atrodo...Paprasciausiai cia jau noras turi buti ilgam o ne pabandymui ka veikia ,ka veiks ar panasiai vien paziurinejes forumieciu susitikimus ir ju arhyvine medziaga turetum susidaryti nuomone ,kad tikrai veltui laikas nesvaistomas, dalivaudamas aktyviai forumieciu susitikimuose ir ju organizuojamoje veikloje jau supranti kad tau to reikia ir ilgam...

_________________
bmw


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 17:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.13
Amžius:
43
Pranešimai:
128
Gedas PNVZ rašė:
Pagal tavo isakytas mintis(logix) daugiau nori ieskoti naudos negu pats kazka atnesti,nesupyk cia tik man taip atrodo...Paprasciausiai cia jau noras turi buti ilgam o ne pabandymui ka veikia ,ka veiks ar panasiai vien paziurinejes forumieciu susitikimus ir ju arhyvine medziaga turetum susidaryti nuomone ,kad tikrai veltui laikas nesvaistomas, dalivaudamas aktyviai forumieciu susitikimuose ir ju organizuojamoje veikloje jau supranti kad tau to reikia ir ilgam...


siulyciau isiskaityti i mano postus atidziau..nes nelabai kazka ir supratau apie tavo mineta naudos ieskojima sau.. :)


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 17:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.28
Amžius:
44
Pranešimai:
1145
Miestas:
Panevezys
Vadinasi kad kazka netaip supratau,cia tik mano nuomone daugiau nieko :wink:

_________________
bmw


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery