Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Bir 2024, 22:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.06
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E36 316
Sveiki, pas mane langai su irklais ir atidarius juos uždaryt nebeina skersai stiklas kyla su rankom turi užtempt į vietą, nežinau ką daryt:D priėjimo nėra išvis nieko nesimato nuėmus apšifkes tai gal galit patart kanors? P.S. nemačiau tokiu temų paieškoj..


StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 21:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.26
Amžius:
34
Pranešimai:
38
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E36 325TD 94
E36 325TDS 95
E38 735i 96
Skype:
sarwas6923
Nikas:
LaCoste
Čia greičiausiai bus tas pats kaip ir su elektriniais langais bėda, kad skersuojasi. Sprendimo būdas bent jau man žinomas:
Kai langas nuleistas iki apačios dešinėje ir kairėje pusėje yra statmeni bėgeliai, kuriuose langas kyla aukštyn ir leidžiasi žemyn, paprasčiausiai langas nėra įstatytas tiksliai į tą bėgelį. Nors neabejoju, kad dešinėse durelėse kairėje esantis bėgelis, o kairėje dešinysis ten nebus gerai įsistatęs ir skersuojasi. Manau, kad padėjau.

_________________
Gert gersiu, bet rūkyt nemesiu :)


StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 22:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.06
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E36 316
Dėkui ryt reiks pabandyt nuleist tuos langus..
tuo pačiu dėl centrinio, kad gali būt, kad tik vienos durys užsirakina?


StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 23:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.20
Pranešimai:
170
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex: E36 M43b16 '95 coupe
E46 M47TUD20 +chip '05 coupe
Ziogas rašė:
Čia greičiausiai bus tas pats kaip ir su elektriniais langais bėda, kad skersuojasi. Sprendimo būdas bent jau man žinomas:
Kai langas nuleistas iki apačios dešinėje ir kairėje pusėje yra statmeni bėgeliai, kuriuose langas kyla aukštyn ir leidžiasi žemyn, paprasčiausiai langas nėra įstatytas tiksliai į tą bėgelį. Nors neabejoju, kad dešinėse durelėse kairėje esantis bėgelis, o kairėje dešinysis ten nebus gerai įsistatęs ir skersuojasi. Manau, kad padėjau.


Taip gali būt, bet pagal mane greičiausiai bus sulužęs kuris vienas iš dviejų šliaužiklių ir dėl to langas skersuojasi. Jei teks pirkti juos, tai pirk tik iš Krastos, nes kitur dažniausiai ne tokie jie būna ir pilnai juos įstatyti neina.


StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 12:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.04.10
Pranešimai:
51
Automobiliai:
E30 330i
Wolfy rašė:

Taip gali būt, bet pagal mane greičiausiai bus sulužęs kuris vienas iš dviejų šliaužiklių ir dėl to langas skersuojasi. Jei teks pirkti juos, tai pirk tik iš Krastos, nes kitur dažniausiai ne tokie jie būna ir pilnai juos įstatyti neina.

Visad perku is zerucio ir problemu nematau... Bent 10 tu fiksatoriuku esu pirkes...


StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 16:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.20
Pranešimai:
170
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex: E36 M43b16 '95 coupe
E46 M47TUD20 +chip '05 coupe
_marshall_ rašė:
Visad perku is zerucio ir problemu nematau... Bent 10 tu fiksatoriuku esu pirkes...


Du sykius iš ten pirkau ir abu sykius netiko, nors vizualiai atrodė tokie patys tik šiek tiek kitokia ta anga būdavo ir dėl to pilnai neįsistatydavo.


StandartinėParašytas: 08 Vas 2014, 08:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.06
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E36 316
vienas tas plastmasiukas buvo užstrigęs ir per prievarta turbūt suko ir sulankste viena ta metaline atšaką tai ždž patiesinau bet vistiek linksta per tapačią vietą ten išdilęs tas plastmasiukas...Reiks jau visa keist..


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery